Właśnie piekę kolejny już raz, super przepis .
Kolejny raz zrobiłam ta zupkę, polecam :)
Dziś robię kolejną porcję sałaty, przepyszna, przepis już poszedł dalej ,więc więcej nie trzeba dodawać :)
Sałata bardzo smaczna, przepis już u mnie zostanie,dziękuję za podzielenie się nim.
łapiesz za oba końce i przekręcasz tak jak cukierka sie odwija :)
Ja właśnie nastawiłam 2 szt sałaty lodowej, pokroiłam na ćwiartki jak tu koleżanki radziły, dodałam parę koktajlowych pomidorków , koper i czosnek ,Teraz czekam na efekty.
Dzis znowu upieczone racuchy, z truskawkami tym razem, pyszne :)
Kolorek aż przyciąga oko, dodaję do ulubionych, chętnie wypróbuję.Myślę, że nie tylko do dan kuchni hinduskiej będzie smakować.
A proporcje jakie?po 1 szt, po 100 ?:D
dziś znowu nastawiona naleweczka bo pyszna :)
Zuzanno ,przepraszam :)
Zuuzanno248, z tej porcji wychodzi tego sporo, mnie wyszły dwa duże talerze kopiaste, jesli zrobisz z podwójnej porcji to za dużo będzie, chyba ,że masz taką dużą rodzinkę.Ale zrób wpierw z tej jednej , pyszne są.