makusiu, dalam wszystko ale...:( moze za dużo makaronu, nie wiem, alw i tak znowu sprobuję :)
A moje nie wysżły, nie sklejało sie, co zle zrobilam ?, ale nie wyrzuciłam nic, po prostu zesmazylam wszystko na patelni i tyle.
ja to ciasto po prostu ręką mieszam aż się składniki połączą i myk na blaszkę ,troszkę się klei ale da się
Megi , po kawałeczku do kawki, 2 dla tesciowej mąz zaniósł, a reszta pojechała w podarku , dlatego tak szybko zniknęło. :)
Megi, już blaszki ciasta nie ma :) Czyli, że pyszne ,wieczorem piekę na jutro znowu:), dziękuję za przepis.
Kolejny raz popełnione, właśnie się studzi, zrobiłam z rabarbarem i truskawkami z nalewki zeszłorocznej, pachnie bosko po prostu, polecam :)
Ciasto dobre, aczkolwiek następnym razem dam mniej tłuszczu, a cukier zawsze ograniczam, dalam 3/ 4 szkl .
Dla mnie najlepsza babunia:)
Merylu, szkoda, że daleko do tych Swiąt:), uwielbiam moczkę, a wersji z wódka jeszcze nie próbowałam , więc będzie ku temu okazja w tym roku.:)
Olciku, piękniste te ciasteczka Ci wyszły:)
Ciasto boskie, rodzinka zachwycona , polecam:)
Smacznie te roladki wyglądają, chętnie wypróbuję przepis:)
Mmmm, cudne fotki:)
Cudnie, pięknie, kolorowo:) aż chce się jeść:)
Bardzo fajna propozycja podania jajek:)