Dziś zabrałam na pierwszego grilla, naprawdę polecam:) pyszności :)
Bardzo smaczne, będą powtórki.dziękuję za przepis.
Ja mam swój ulubiony przepis z WZ na biszkopta rzucanego o podłogę, innego już nie chcę.W życiu takich biszkoptów wysokich nie miałam:),polecam spróbować:)
Na szczęście mam jeszcze swój zeszycik:)
Może Gitan chciała coś dopisac i znikł sposób wykonania, napewno dopisze:)
nawet w moich ulubionych znikło wszystko:(
Gratuluję pomysłu, fajna propozycja podania torciku na urodziny dziecka i nie tylko :)
Bardzo fajna przekąska:)
Ciekawe to ciasto, hop w kolejce do wypróbowania .
Wesołe i pomysłowe te jajeczka:)
Kusząco wygląda Twój mech.Ja już od jakiegoś czasu zabieram się za to ciacho,bo juz je znalazłam na innej stronce.Zapisuję do ulubionych :)
Dziś mój małżonek kupiił mi dużą dynię, ucieszył się ogromnie i bedę kolejny juz raz piekła to ciacho, bo jest boskie:)
Przepyszna ta karkówka, zrobiłam na dziś, zapisuję w swoim zeszycie bo warto:)
Dziękuję za przepis, polecam:)
jA TALIE KUPOWAŁAM PO 7 ZŁ W
jA TAKIE KUPOWAŁAM PO 7 ZŁ NAD MORZEM:)
ja kupowałam po 7 zł za ziemniaczka nad morzem:) alp yszne były
Faworki superanckie:)
Mniam, cudne kluski.