Jesteś tutaj: / / Komentarze wystawione przez użytkownika gabigold

Komentarze wystawione przez użytkownika gabigold

gabigold

(2014-06-09 20:04)

Bardzo smaczna, wczoraj i dziś zajadaliśmy ze smakiem :) dziękuję za przepis.

gabigold

(2014-06-07 09:27)

Zrobiłam, wyszła mi ogromna porcja, dałam puszkę kukurydzy, groszek z marchewką, parówki, zieloną cebulkę, ser żółty.Zabieram na działeczkę i syn jedzie do kolegi to tez dostanie.Pyszne, polecam !

gabigold

(2014-06-07 07:14)

Dziś znowu robię te placuszki ,prze pyszne są.

gabigold

(2014-06-04 15:45)

Jestem ze śląska ale nigdy o takiej zupie nie słyszałam, aczkolwiek spróbuję chętnie wykonać.

gabigold

(2014-06-02 09:39)

Już przygotowany, siedzi w lodówce :)

gabigold

(2014-06-01 20:30)

SparrowPl toż to Mikołaj Rej:) a uwaga bardzo słuszna .

gabigold

(2014-05-15 07:13)

Nie daję żadnej śmietany tylko zagęszczam rozkłóconym jajkiem, pyszna po prostu.Aż mi smaka narobiłaś.

gabigold

(2014-05-15 07:12)

Najlepsza zupka na świecie, uwielbiam ją, z tym, że ja liscie najpierw sparzam wrżatkiem a potem dopiero siekam, itd....

gabigold

(2014-05-13 13:39)

Ładnie podana sałatka :)

gabigold

(2014-05-10 21:00)

O, ciekawa wersja leczo:), aż dodam do ulubionych do wypróbowania.

gabigold

(2014-05-08 16:13)

rs1107, wlewasz roztrzepane jajka, podczas gotowania, zetną się i zagęszczą zupę, ja tak dodaję do zupki z kalarepki, mniam :)

Fot. IK, Babka serowa
Babka serowa
33.6k
193
28
IK
gabigold

(2014-05-08 15:58)

Babka się udała, wyrosła , dałam cały mały proszek do pieczenia i 4 jajka.Na poczatku faktycznie ciasto jest rzadkie, po dodaniu mąki robi się z kolei gęste, wymieszałam łyżką, dodałam skórkę z cytryny, sok z niej i rodzynki.Dziekuję za przepis.Pozdrawiam

gabigold

(2014-05-08 13:34)

Właśnie siedzi w piekarniku , dam znać jak wyszła:)

gabigold

(2014-05-03 21:20)

 Bardzo smaczne, dziś robiłam na obiad, zamiast swieżej marchewki dałam po prostu mrożoną jarzynkę taka startą. Polecam te paluszki .

gabigold

(2014-05-03 11:25)

Mniam, tym razem kruszonkę zrobiłam z dodatkiem kakao, dużo rabarbaru no i reszta truskawek z naleweczki :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij