Bardzo smaczna, wczoraj i dziś zajadaliśmy ze smakiem :) dziękuję za przepis.
Zrobiłam, wyszła mi ogromna porcja, dałam puszkę kukurydzy, groszek z marchewką, parówki, zieloną cebulkę, ser żółty.Zabieram na działeczkę i syn jedzie do kolegi to tez dostanie.Pyszne, polecam !
Dziś znowu robię te placuszki ,prze pyszne są.
Jestem ze śląska ale nigdy o takiej zupie nie słyszałam, aczkolwiek spróbuję chętnie wykonać.
Już przygotowany, siedzi w lodówce :)
SparrowPl toż to Mikołaj Rej:) a uwaga bardzo słuszna .
Nie daję żadnej śmietany tylko zagęszczam rozkłóconym jajkiem, pyszna po prostu.Aż mi smaka narobiłaś.
Najlepsza zupka na świecie, uwielbiam ją, z tym, że ja liscie najpierw sparzam wrżatkiem a potem dopiero siekam, itd....
Ładnie podana sałatka :)
O, ciekawa wersja leczo:), aż dodam do ulubionych do wypróbowania.
rs1107, wlewasz roztrzepane jajka, podczas gotowania, zetną się i zagęszczą zupę, ja tak dodaję do zupki z kalarepki, mniam :)
Babka się udała, wyrosła , dałam cały mały proszek do pieczenia i 4 jajka.Na poczatku faktycznie ciasto jest rzadkie, po dodaniu mąki robi się z kolei gęste, wymieszałam łyżką, dodałam skórkę z cytryny, sok z niej i rodzynki.Dziekuję za przepis.Pozdrawiam
Właśnie siedzi w piekarniku , dam znać jak wyszła:)
Bardzo smaczne, dziś robiłam na obiad, zamiast swieżej marchewki dałam po prostu mrożoną jarzynkę taka startą. Polecam te paluszki .
Mniam, tym razem kruszonkę zrobiłam z dodatkiem kakao, dużo rabarbaru no i reszta truskawek z naleweczki :)