Takie ciasteczka pieklam w mojej wczesnej młodości. Fajnie, że znalazłam ten przepis, chętnie wypróbuję :)
JoAnn67, ja miałam ciemny rum i taki dodałam.
Dynia kupiona, więc dzis kolejny raz upiekę Twoje ciasto bo je uwielbiamy.
Bardzo smaczne ciacho, zostało troszkę na rano do kawki :).Dziekuję za przepis, który już zostanie ze mną.
Dziś spróbuję zrobić ze śliwkami:),o efektach powiadomię.
Ja tak robię w zimie np, wsypuję do miseczki, mieszam z cukrem i do środeczka:)
Albo kisiel:)
Czy te ciasteczka są po upieczeniu twarde ?
Uwielbiam tą sałatkę !
Też zamierzam popełnić Twoje ciasto , Meguś , i weż tu schudnij :D, jak tyle tych pyszności wrzucacie na WZ, ehh :)
Kolejny raz upieklam, tym razem z wiśniami, pyszne :)
Ja zawsze daje mrożone , są ok.
Kolejny raz upieczone,taki puszek , lekkie,kolorowe, mniam :)
Pyszna, pyszna, pyszna :)
Sałata króluje wśród koleżanek, chciałam dodać, że jak się kończy to do tej samej wody wkładam kolejną porcję.