Właśnie zrobiłam ciasto na ten piernik, chociaż juz jeden czeka na upieczenie.O efektach dam znać:)
Jolafasola, a gdybyś okrągły chlebek kupiła i okroiła go ze skorki, wiem, że nie proste ale do wykonania, no i przekroić jak tort na warstwy?Sory, że się wtrącam , chcę pomóc :).Tez zamierzam go zrobić ale na Sylwestra .
Czy nie było by prościej ugotowac w ten sposób jajka w silikonowych foremkach do muffinek?
jolafasola, a może pokombinuj i z tostowego trójkąty pokrój i odpowiednio ułoż?Jak myślisz?Okrągły to chyba zle by się kroiło ,chyba, że Pani w sklepie na maszynce da radę.
Przepraszam ,że się wtrącę, to tak samo jak by każdy z nas wstawiał przepisy w języku ,który umie i nie martwił się jak inni sobie poradzą z jego odczytaniem.Dla mnie żenada po prostu.
Dla mnie straszny ten przepis!
Wygląda smacznie,hop do wypróbowania :)
Bardzo smaczna wersja leczo, u mnie dynia w kawałkach, co prawda to na jutro , ale musiałam rzecz jasna skosztowac:).Dałam paprykę, kiełbaskę ,cebulę i pomidory.Polecam wszystkim.
Dziękuję za przepis.
Wkn, zainspirowałas mnie, dziś popełnię to leczo ponieważ spodobał mi się przepis.
Smaczna, szybka, rewelacyjna, wyrosła wysoka,zrobiłam z jabłkiem i jagodami.Połowa pojechała w podróż , przepis już zapisany w moim zeszyciku.Dziękuję i pozdrawiam .
Izma, a moze to wina sera ,którego użyłaś, ja piekę taki murzynek i jak widzę ,że masa jest za luzna to dosypuję 2, 3 łyżki grysiku.
Znowu upiekłam , ciasto znika bardzo szybko :)
Mmm, pięknie wygląda, uwiebiam ciasta z dyni:)
Najlepsza karkóweczka,szkoda, że Uretana już nie ma :(
Mam nadzieje ,że nie uraziłam słowem dyniowata? w razie czego przepraszam :)