Jesteś tutaj: / / Komentarze wystawione przez użytkownika gabigold

Komentarze wystawione przez użytkownika gabigold

gabigold

(2014-12-03 19:55)

Właśnie zrobiłam ciasto na ten piernik, chociaż juz jeden czeka na upieczenie.O efektach dam znać:) 

Fot. gitan, Tort chlebowy
Tort chlebowy
58.9k
703
104
gitan
gabigold

(2014-11-28 20:30)

Jolafasola, a gdybyś okrągły chlebek kupiła i okroiła go ze skorki, wiem, że nie proste ale do wykonania, no i przekroić jak tort na warstwy?Sory, że się wtrącam , chcę pomóc :).Tez zamierzam go zrobić ale na Sylwestra .

gabigold

(2014-11-27 19:13)

Czy nie było by prościej ugotowac w ten sposób jajka w silikonowych foremkach do muffinek?

Fot. gitan, Tort chlebowy
Tort chlebowy
58.9k
703
104
gitan
gabigold

(2014-11-26 17:51)

jolafasola, a może pokombinuj i z tostowego trójkąty pokrój i odpowiednio ułoż?Jak myślisz?Okrągły to chyba zle by się kroiło ,chyba, że Pani w sklepie na maszynce da radę.

gabigold

(2014-11-25 18:10)

Przepraszam ,że się wtrącę, to tak samo jak by każdy z nas wstawiał przepisy w języku ,który umie i nie martwił się jak inni sobie poradzą z jego odczytaniem.Dla mnie żenada po prostu.

gabigold

(2014-11-24 18:45)

Dla mnie straszny ten przepis!

gabigold

(2014-11-23 11:32)

Wygląda smacznie,hop do wypróbowania :)

gabigold

(2014-11-17 18:24)

Bardzo smaczna wersja leczo, u mnie dynia w kawałkach, co prawda to na jutro , ale musiałam rzecz jasna skosztowac:).Dałam paprykę, kiełbaskę ,cebulę i pomidory.Polecam wszystkim.

Dziękuję za przepis.

gabigold

(2014-11-17 15:21)

Wkn, zainspirowałas mnie, dziś popełnię to leczo ponieważ spodobał mi się przepis.

gabigold

(2014-11-16 20:39)

Smaczna, szybka, rewelacyjna, wyrosła wysoka,zrobiłam z jabłkiem i jagodami.Połowa pojechała w podróż , przepis już zapisany w moim zeszyciku.Dziękuję i pozdrawiam .

gabigold

(2014-11-16 20:34)

Izma, a moze to wina sera ,którego użyłaś, ja piekę taki murzynek i jak widzę ,że masa jest za luzna to dosypuję 2, 3 łyżki grysiku.

gabigold

(2014-11-16 19:57)

Znowu upiekłam , ciasto znika bardzo szybko :)

gabigold

(2014-11-13 15:21)

Mmm, pięknie wygląda, uwiebiam ciasta z dyni:)

gabigold

(2014-11-09 12:20)

Najlepsza karkóweczka,szkoda, że Uretana już nie ma :(

gabigold

(2014-11-07 19:28)

Mam nadzieje ,że nie uraziłam  słowem dyniowata? w razie czego przepraszam :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij