Właśnie upiekłam owe racuchy, są duże, wypasione wręcz, polecam tym którzy jeszcze nie próbowali:)
DZiś zrobione, z małymi zmianami bo mam ciut inne proporcje składników, niemniej jednak polecam :)
Efektownie:)
Pięknie podane jajka:)
Bardzo ładnie podane :)
Bardzo fajnie wyglądają te babeczki.
Właśnie się piecze po raz kolejny któryś tam już, jest przepyszny:)
Pomysł super:)
Bardzo smaczne, w zeszłym roku zrobiłam na Wielkanoc, ale nie wiem dlaczego nie dodałam opinii.Jak znajdę fotke to wstawię.Polecam :)
Bardzo fajny pomysł:)
Żurek pierwsza klasa, polecam:)
Śliczne , gratuluję cierpliwości :)
Pewnie koleżance chodziło po prostu o przezroczystą miskę by ładnie wyglądała sałatka:)
Mmmm, piękny serniczek:)
Najlepsze pancakes :)