Bardzo smaczne, szybko się robi, tez zrobiłam z jogurtem , polecam innym !
Wkn, te beziki wyglądają mi jak konwalijki, fajny pomysł, ho do ulubionych :)
Mam w swoim zeszycie podobny przepis, ja do śmietany oprócz bananów dodaję jeszcze czekoladę pokrojoną w drobną kosteczkę.Ciasto zawsze szybko znika:)
Dziś kolejny raz robię na obiad !
Te placuszki smaży się na suchej patelni,warto je zrobić.
My lubimy Włocławek.
Mniam, ale smacznie wygląda to ciacho !
Taki boski tort a nie ma jeszcze komentarzy?Szkoda,że jestem na diecie Już dodaję do ulubionych :)
Fotka bardzo kusi, oj kusi :)
U mnie nic się nie rozpadało, mało tego przeważnie dodaje mrożone warzywka takie do zupy, robiłam już wiele razy, polecam.
Znowu skorzystałam z przepisu, są bardzo smaczne :)
Pyszna zupa, polecam :)
basia19 piękne Ci wyszły, fajnie, że się fotka pojawiła.
Wygląda obiecująco, a to chyba na desce robiona fotka?
Pamiętam te cukierki, to były czasy, ehh, jeszcze te robione z cukru z dodatkiem octu :)