Mariateresa, zrobiłam kolejną porcję, tym razem na zamówienie, na imprezę urodzinową. Pewnie przepis pójdzie dalej w świat, pozdrawiam
Dodaję do kolejki bo juz jakiś czas zamierzam zrobić takie kuleczki.
Piękne fotki , sama marze o tych stronach bo nigdy tam nie byłam. Dziękuję za pokazanie nam jak pięknie mamy w Polsce. Pozdrawiam
Również pozdrawiam.
Mariateresa, zrobiłam żeby zdążyło dojść. Tak tym razem dałam więcej octu, dolewalam i próbowałam jaki smak po prostu.
Mariateresa zrobiłam juz 3 cia porcję, zachwytów Ne ma końca. Co chwilke ktoś mnie prosi o przepis.dziękujęCi za podzielenie się z nami przepisem.
Mariateresa wczoraj jadłam ostatnie kawałki ,były
pyszne i dziś robie kolejną porcję !
Ogólnie wyszedł zakalec.
Ciasto mi nie wyszlo niestety:(
Mariateresa tez miałam takie odczucie,ze mało octowe ale następnym razem dodam ciut więcej. Kolejny raz będzie za tydzień .Pozdrawiam :)
Właśnie włożyłam do piekarnika ale chyba mało sera miałam bo mi kratka nie wyszła, ale poprawka i tak będzie
Wiem, że za wcześnie ale już mogę powiedzieć, że przepis zostanie zapisany w kajeciku. Bardzo fajne mięsko do podania z różnych okazji.Dziękuję za podzielenie się z nami.
Dziś popełnione, po konsumpcji napiszę czy było smaczme
Robiłam nie raz kaszankę z kapustą kiszona i jabłkiem, była pyszna.Twojej wersji również spróbuję.