Tak,ten przepis jest rewelacyjny, zawsze gdy robie karkówkę to tylko wg tego przepisu.
Przepięknie , cudownie , aż chciałoby się pojechać w takie miejsca. Dziękuję, że się z nami podzielilas wrażeniami.Dobrze ,że moja puszka się zapełnia, bo to na taki właśnie cel będzie. :), pozdrawiam.
Mam ten przepis w zeszycie od 30 lat, ciasto jest niezawodne, szybkie i b.smaczne.Mozna dodawać owoce świeże, jak również mrożone ,polecam.
Piękne fotki, tez marzy mi się tam pojechać :)
Zrobiona po raz drugi.za pierwszym razem dodałam koperek a teraz natkę pietruszki :)
Bardzo smaczna , dziękuję za podzielenie się z nami przepisem.
Przenosiłam na walku :)
Ja ciasto przenosił na walkę bo jest dużo łatwiej.
Robilam juz to ciasto z innej stronki, jest b smaczne.Polecam
Ok,dziękuję za podpowiedzi, pozdrawiam.
Witam, tą kawę dodajemy taka suchą?
Rewelacja rzeczywiście, od dawna się przymierzalam, ale popełnione. Polecam.
Zrobiona, b smaczna, przepis wpisany do zeszytu.Dziękuję.
Przydała mi się porada dotycząca kromki ciemnego chleba, dodałam ja do rolad wołowych. Dziękuję i polecam spróbować. Wesołych Świąt.