Super ciasto,zapisuję do zeszytu.
Super ciasto,wpisuję do zeszytu .
Zrobilam ciasto w prezencie,ciekawe co goscie powiedzą, ciekawa jestem efektu.
Zrobilam korę w prezencie,ciekawe czy tak ładnie i smacznie będzie wyglądała.
Zrobilam ale fotki beda popoludniu bo to w prezencie.Sama jestem ciekawa efektów mojej pracy.
Bardzo smaczny i taki delikatny .
Wczoraj zrobiłam, ale mam wrażenie, że jest niedopieczony,albo rzeczywiście taki delikatny, dzis sprawdzę.
Jak zawsze najlepszy :)
Pachnie u mnie piernikiem i powidłami z czekoladą. Mm mm a u Was jak tam?
Ciekawy przepis, dodałam do ulubionych,do wykonania.Szkoda,że brak fotki.
Witam,już nie mogę się doczekać moczki i makowek, chciałam dodać,że ja zamiast bułek daje chałke, wg mnie jest duzo lepsza. Pozdrawiam.