Też robię taki serek, odkąd znalazłam taki przepis nie kupiłam żadnego w sklepie. Robię go z 2 jogurtów greckich i wychodzi mi taka kulka ,która mieści się w dłoniach. Polecam.
Aha,z 2 kg wyszło mi 5 takich słoiczków.
Dziśw końcu zrobiłam kolejną porcję, tym razem z bazylią. Ten przepis zapisany już w zeszycie.
Bardzo dobry sos, zrobiłam do słoików i dziś na obiad jeszcze było. Mniam.
Popełniłam, super sposób, b szybki, pojutrze kolejna porcja będzie przetworzona, tym razem z bazylią.
Jutro mam zamiar zrobić takie pomidory. Słoiki dziś już kupione.
Ciekawe czy już ktoś wypróbował ten sposób na sobie ?
Dodałam na próbę kawałki fasolki szparagowej.
Robię podobną z innego przepisu, potwierdzam jest rewelacyjna .
Fajny, prosty przepis, aż dziś lecę po pomidorki.
Właśnie ciasto się piecze ,mam nadzieję, że się uda bo zamiast jabłek dałam śliwki.
Chętnie wypróbuję, kisilam już też kalafior,a nawet sałatę lodową ( tylko tą bo jest fajna,sprężysta). O efektach dam znać.