Fajny przepis, do wypróbowania.
Ja swoje robiłam w keksowej formie.
Ciekawy przepis, hop do wypróbowania.
Mmm, już dawno go nie robilam , a taki pyszny. Właśnie upieklam ciasto,jutro cdn.
Jedynie co zmienilam,daję tylko 1 dużą cebulę.
Właśnie nastawiłam barszczyk. Bardzo szybki sposób, no i pyszny wychodzi .
Ja, :) miało być.
Kantyczka to fajne ciasto, a lepsze na 2, 3 dzień..Ka zawsze daję powidla żeby przełamać smaki.
Bardzo,bardzo smaczne:), polecam
Szkoda,że tak późno znalazłam ten przepis,ale na przyszłość zapiszę sobie.
Moj piernik już upieczony, czeka na przełożenie.
Polecam bo warto upiec.
Super ciasteczka, choć lepiej troszkę grubsze wykrawać. To juz następnym razem
Witam, czy tylko ja nie widzę sposobu wykonania ciasta ? Ładnie wygląda, mam zamiar dziś wypróbować. Cukru dam pół szklanki, zawsze zmniejszam ilość cukru w ciastach.