Do wypróbowania skoro tyle zachwytów. Jak yu schudnąć, hihi,kiedy tyle pyszności. :)
Bardzo fajne ciasto, dziś zrobiłam na 2 blaszki. Korzystam już tylko z tego przepisu. Dziękuję i pozdrawiam. G.
W tym roku też korzystam z tego przepisu. Polecam
Dziś właśnie nastawiam galaretę, tak mnie naszło:)
Witam,ciekawy ten przepis,zapisalam go sobie,przy najbliższej okazji wypróbuję i dam znać o efektach. Pozdrawiam cieplutko, G
Do wypróbowania:)
Dokładnie, rewelacja, robiłam do słoików i do jedzenia na bieżąco. Trudno się oderwać taka smaczna.
Mmmm,pychotka, właśnie skończyłam robić pierogi z jagodami.
Oj,muszę zrobić bo to najlepsza fasolka.
Sezon na jagodzianki rozpoczęty, zbieranie ich sama radość a co dopiero zrobić bułeczki z jagodami,mmm
Fajna ,do wypróbowania.
Taki fajny,ciekawy przepis, aż wypróbuję:) .No i weź schudnij,jak tu tyle pyszności;)
Oj ,hop do ulubionych,do kolejki ;)
Ciekawe ciasto, hop do kolejki do wypróbowania.