Już zasolone, czas na siekanie czosnku, mieszanie zalewy. Już mi ślinka cieknie
Jeszcze szybciej z blenderem zamiast tarki. Ciekawe i smaczne. Dzięki za pomysł, nigdy bym sama na to nie wpadła
Hmm!! dobrze, że jestem zdrowa i mogę ukręcić taki dla przyjemności...
Tylko ten rum taaaki drogi a zus-sponsor strasznie sknerzy
Dobrze wiedzieć, że to trudne ciasto ![]()
Może mąka musi być odpowiednia czyli droższa?
Pyszny
, polecam i dziękuję za kolejny pomysł na nudny karczek.
Pyszna, nawet z zielonej soczewicy i z selerem marynowanym. Polecam ![]()
Powtórka już wkrótce
wg przepisu.
Rewelacja, smaczne i fajne bo inne. Koniecznie do powtórki, może ze schabu tym razem
Pachnie pyszniasto
Pyszny pomysł, kiełbaski pod boczkiem na święta a wczoraj ziemniaki. Polecam, dzięki
Pyszna i baaardzo treściwa, sycąca.
U nas dzisiaj na śniadanie, moja wersja: wędzona pierś gęsi zamiast kurczaka
Wesołego Alleluja
Kefir w temp. kuchennej + proszek i soda, po 1 łyżeczce z górką .
Może Krystyna podpowie coś jeszcze? Powodzenia :)
Kiedyś Basia pytała o ich nazwę, są to fiołki wonne, leśne o intensywnym słodkim zapachu i w pięknym, głębokim fioletowym kolorze
Dzięki, to do dzieła
Może taki, bez żółtek w serze, spód kombinowany by wykorzystać zbędne białka z pierogów wigilijnych? Czy ktoś piekł już?
Powtórka jeszcze lepsza. Polecam do ruskich