jakie płaty? filety, polędwiczki? może inne mięsko bez kosteczek
pyszna i łatwa więc idealna - czosnku duużo, cebula tylko na wierzchu bo 1ną miałam, dziękuję i polecam
wszystko mam, to będzie dzisiaj u nas
- z czosnkiem, jak polecacie
A jagody kamczackie już nawet są
po 130 komentarzach czas na taaakie rogaliki
Pyszna, polecam - bez grzania piekarnika, w całości kuleczka pięknie uduszona, pokroiłam by złapała' smaczek sosiku
do garów, szynka czeka od dawna a teraz mam pomysł, dzięki
z malinowym sokiem też pewnie skutecznie leczy grypę
Banalna, szybka więc muszę upiec - dzięki Gabi za komentarz
, łatwe babeczki każdy mąż lubi
Pycha, z ciecierzycą puszkową i octem pigwowym /uwielbiamy ten aromat/. Polecam
masz rację, za dużo oleju, dlatego aż 3 łyżeczki proszku by podnieść olejową i maślankową masę:( jak ktoś lubi, posmak olejowo-proszkowy...
A mnie uczyły spece od pizzy, że drożdże nie powinny stykać się z solą. Lepiej wsypać ciut cukru, solić mąkę a nie zacier.
Bonieś - galaretki chyba obie w 3/4 szklanki.
A szklanka: 250, 200 ml??
Moje wnioski:
masa powinna być gęsta ale płynna, lejąca, dokładnie wymieszana bo grudki zostają, pojemnik chłodzę dłużej niż 12 godzin /im rzadsza masa, tym dłużej/. Warto mieć dodatkowy pojemnik /mój to 300ml/ by nie czekać na kolejne lody 12 lub 24 godziny