Jesteś tutaj: / / Komentarze wystawione przez użytkownika Smosia

Komentarze wystawione przez użytkownika Smosia

Smosia

(2018-03-08 14:35)

Polecam i nie chce mi się wierzyć, że nikt nie próbował ...
Wersja wiśniowa, na próbę tylko 1na warstwa. Ser (klinek, pełnotłusty) zblendowałam (nożem w dużym malakserze), galaretkę ugotowałam na syropie z wiśni (1 puszka- z Lidla??). Dziękuję, będą powtórki w różnych kombinacjach, tylko ser chyba sama upichcę...

Smosia

(2018-03-08 14:30)

Polecam - błyskawiczny, pyszny, łatwy i cena do przyjęcia :D
U nas jako spód do nowego (dla mnie) sernika na zimno. Dzięki :)

Smosia

(2018-03-07 12:10)

Milunia dziękuję za podpowiedź :)
Tak podejrzewałam, że to 'sztuka dla sztuki i dodaje tylko pracy, a efekt prawie niewyczuwalny.

Smosia

(2018-03-04 21:29)

Patyki nie usztywniają 'piramidek? Mam pomysł: wysokie naczynie, można opierać o jego ścianki (garnek bez plastikowych 'łapek też chyba zda egzamin).

Smosia

(2018-03-02 15:33)

Kwiatek09 - chyba pomyliłaś jabłecznik z pleśniakiem / skubańcem budyniowym (muszę spróbować tej wersji). Przepis jest kompletny, kiedyś piekłam podobne ciasto wg Siostry A. (nie pamiętam: Nastki czy Anieli).

Smosia

(2018-03-02 15:24)

I są: podlane śmietanką, w głębokim naczyniu upchnęłam 3 rządki po 5. Pachną superowo a smakują jeszcze lepiej. Polecam i dziękuję :))

Smosia

(2018-03-02 11:52)

Dzięki :) Mam naczynie ponad 4ro litrowe, może upchnę wszystkie bułeczki. Jak nie, to zapakuję resztę do małej brytfanki ceramicznej. 300g mąki to średnia porcja, na niedzielę pewnie będzie powtórka :D

Smosia

(2018-03-02 11:01)

A miała być baba drożdżowa na śmietance :D Marcepan i śliwki (suszone) wygrały. W naczyniu żaroodpornym mogę piec, czy lepszy sylikon albo blacha huh - pomocy, HEEELP.

Smosia

(2018-03-01 09:10)

Białka usztywnione cukrem podnoszą ciasta, a śmietana ubita jest nadal delikatna i ciężkiej masy serowej chyba nie dźwignie'. Nie ma co, trzeba upiec, potem 'mądrować się. laugh4

Smosia

(2018-02-28 14:12)

Mnie zastanawia ubijanie śmietany, czy ma to sens gdy sernik będzie pieczony?

Smosia

(2018-02-20 11:39)

Pyszny sposób na białka, koniecznie do powtórki. Ciasto superowe-bezproblemowe, piana troszkę mi wypływała (zbyt luźna, gruba warstwa). Fajny efekt, drożdżowo-bezowy mi wyszedł przypadkiem (3 białka +150g c.pudru+orzechy 50g,migdały 30g i w.kokosowe). Polecam i dziękuję :)

Smosia

(2018-02-13 17:33)

Dziękuję, jeszcze takich nie jadłam, muszę spróbować, jak na łasucha i żarłoka przystało :))

Smosia

(2018-02-13 16:51)

Mleko kwaśne wiejskie, czy 'sklepowe' wystarczy?

Smosia

(2018-02-08 10:07)

Przepraszam Autorkę, już ostatnie zdanie: zamieńmy nasze komentarze w wątek, dajmy spokój Nutelli. Kto czuje temat i ma czas na dyskusje ???

Smosia

(2018-02-07 14:41)

Udały się :) dziękuję za przepis. Upiekłam w papier.papilotkach malutkie i średnie-180st. 15do20 min. Ser kwaśny dosłodziłam, pokruszyłam go widelcem, nie mieliłam. Ciasto bez problemu formowałam tłustymi od masła łapkami. Dodałam mąkę kokosową (100g), jak drobna krupczatka, ciasto wyszło mniej lepkie. Polecam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij