Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ilka76

(2010-09-28 12:44)

Trodno powiedzieć czemu tak się stało. Zazwyczaj jest to spowodowane za małą ilościa mąki ale piszesz, że ciasto wyszło gęste. Na prawdę nie wiem.

ulla*

(2010-09-28 10:15)

Zrobiłam te ciasteczka,sobie dzisiaj na urodzinki,wyrobione ciasto było gęste, odpowiednie, szprycą wyciskałam gwiazdki..ale kiedy włożyłam do piekarnika każde ciastko rozlało się na jeden kleks.Ciastka upiekły się,w smaku są bardzo smaczne i kruche,ale czemu mi się tak w piekarniku rozpływają...Piekarnik  nagrzany był na 170 stopni. Nie poddam się,bo już rodzinka chce kolejnej porcji,więc muszę probować...pozdrawiam.

nineczka12

(2010-09-27 22:01)

ee zakalec.:((( poddaje sie z ciastem drożdzowym

madina99

(2010-09-27 20:47)

Zapowiadają się fajnie.Już zapisuję.Pozdrawiam.

c-17

(2010-09-26 20:45)

przelicznik na ciasto: troszkę ponad szklankę mleka, 1/4szkl. cukru, 3 i 2/3szkl. mąki, nieco mniej niż pół kostki masła,

nineczka12

(2010-09-26 20:23)

Kochani, nie mam w domu wagi, czy możecie podac przelicznik na szklanki?:)

inga_iga

(2010-09-26 14:37)

Ciasteczka są rewelacyjne. Do tego przepis na szklanki, zamist gramatur. Rewelacja :)

słodki buraczek

(2010-09-25 21:11)

Ciasto pięknie i - poprzez "dziurki" wypełnione czekoladą - efektownie prezentuje się na talerzu. W smaku dość "tradycyjne". Goście dociekali jednak skąd te czekoladowe "zacieki"
Dziękuję za przepis na podziurawioną zakonnice

babolik

(2010-09-24 15:40)

dołączam się do pochwał, ciasto jest pyszne i chrupiące, nie wymaga smażenia w głębokim tłuszczu - dla mnie rewelka! Jedynie rybka była jak dla mnie za mdła, więc następnym razem ją odrobinę dodatkowo przyprawię. Polecam wszystkim, ja na pewno będę wracać do tego przepisu!

e_opal

(2010-09-24 14:39)

Ostatnio też ją robiłam PYCHA :-) 

NATI

(2010-09-24 14:39)

tez skusiłam się na ten chlebek, wyszedł pyszny, łatwo się go robi :) tylko popekał mi lekko z boku, jaki może być tego powód?? wyczytałam coś o nacinaniu, ja tego nie zrobiłam, pewnie dlatego popękał....jeśli chodzi o te nacięcia to jak się je robi? pozdrawiam :)

ilka76

(2010-09-24 11:14)

Też takie uwielbiam:)))  Trzeba czasem zaszaleć i pozwolić sobie na odrobinę... łakomstwa:)

Wkn

(2010-09-23 22:34)

Zaduszę, normalnie zawinę w koc i wsadzę do skrzyni zamykanej na kłódkę! Czy Ty chcesz, żeby mi jęzor uciekł znad morza do Zakopanego? Uwielbiam wszelkie ciastka z galaretką z czymś czekoladopodobnym i w kółko usiłuję ich nie zjadać tonami i nie piec wiadrami. A Ty z z takimi.... grrrrr... smakowitościami :/

Optyczka

(2010-09-23 20:09)

Robiłam juz kilka razy,zawsze wychodzą niebiańsko pyszne. Dzieciaki tez zachwycone. Ja już uzależniona jestem do tego stopnia, że limity sobie musiałam wyznaczyc, bo inaczej z figurą kiepsko.POLECAM!!!

Cineasta

(2010-09-23 19:15)

Łatwa i szybka, a taka pyszna i pięknie kolorowa ;))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij