Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

lexi27

(2010-10-07 11:06)

Kiedy pierwszy raz ją robiłam miałam trochę obaw co do smaku, ale kiedy jej już spróbowałam to - niebo w gębie ! Na stałe zagościła na moim stole i stole moich znajomych. Sałatka jest rewelacyjna !

limona

(2010-10-05 18:42)

Mnie również bardzo ta sałatka smakuje, ostatnio zagościła na urodzinowym przyjęciu i również wszystkim bardzo smakowała, dodatkowo robi się ekspresowo!

kejti4h

(2010-10-05 12:13)

Świetny przepis, bo można wykorzystać pozostały kompot i nic się nie zmarnuje! Już ląduje w ulubionych w oczekiwaniu na kompot :)

kejti4h

(2010-10-05 11:53)

Ilko, PYYYYCHOTA! Są smaczne i puszyste! Dodałam tylko odrobinkę mleka, bo masa wydawała mi się gęsta, no i zamiast aromatu cukier waniliowy ze względu na to, ze nie lubię aromatów :) Aaa i jeszcze jedno, znaczy jeśli chcesz... Polecić mogę jedno rozwiązanie, a mianowicie jeszcze surowe muffinki w formach posypuję taką przyprawą w młynku: karmel i wanilia do kawy i deserów firmy Kotanyi (2 obroty mlynka :)). Dzięki niej muffinki mają po upieczeniu taką chrupiącą, smaczną skórkę.
A więc jeszcze raz dzięki za przepis, PYSZNOŚCI !!!!

ange1986

(2010-10-04 17:56)

Pierwszy raz piekłam schab i wyszedł idealny. Soczysty i pyszny. Dziękuję za przepis.

nieka007

(2010-10-04 14:28)

Robiłam je juz kolejny raz i są po prostu OBŁĘDNE!!! Ostatnio zamiast powideł dałam nutellę dla czekoladożerców :D wielkie dzięki za przepis

Martita47

(2010-10-03 19:04)

Rewelacyjny... jak już TEŚCIOWA pochwaliła to MUSI to być DOBRY przepis :)

rkarolina

(2010-10-02 12:52)

Moje pierwsze ciasto drożdżowe było wspaniałe dzięki temu przepisowi. Aż się zarejestrowałam i zalogowałam, żeby to oznajmić. Pozdrawiam i dziękuję :).

BialaCzekolada

(2010-10-02 00:04)

Da się taką zupę zrobić bez miksera? Niestety jako studentka nie posiadam tego luksusu.. 

Monisiaaa

(2010-10-01 21:53)

Właśnie zrobiliśmy z mężem WIELKĄ michę tej przepysznej sałatki, a z racji tego iż jest piątek to pierś z kurczaka zastąpiliśmy tuńczykiem w oleju. MIODZIO  

Luelle

(2010-09-30 23:42)

Bardzo dobra :-) wszystkim w domu smakowala :-)

matra

(2010-09-30 14:49)

Drożdżóweczki przepyszne :) zrobilam pół na pół ze śliwką i truskawką. Wyszło mi 15 sztuk, chyba zrobilam za duże, chociaż wielkością przypominały "normalne" drożdżówki. Dzieci już krzyczą, że chcą je znowu, do szkoly jak znalazł :)

Sonia2286

(2010-09-29 15:39)



Niebo w gębie :) rewelacyjne :)

Sonia2286

(2010-09-29 15:25)



Po prostu PYCHOTA :D Wyszły rewelacyjnie :) Od razu zrobiłam z podwójnej porcjI :)

izulek8

(2010-09-28 14:09)

pyszna i dietetyczna.polecam z sosem vinegret firmy Kuhne

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij