Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

izulek8

(2010-10-27 15:57)

dobrunia:)niby tradycyjna, a trochę inna:)

Anovi

(2010-10-27 12:14)

Ilko lubię korzystać z Twoich przepisów na słodkości. Dzięki nim udają mi się ciasta, które zazwyczaj mi nie wychodziły.
Ciasteczka są pyszne. Maślane, odpowiednio kruche, rozpływają się w buzi. I tylko jednego mi żal. Dlaczego tak szybko znikają? Już nawet podwójna porcja to za mało :)
Dodatkowo nie ma w nich grama proszku a i jajek również :) Robi się je szybko, pieczej również, o pozeraniu z grzeczności nie wspomnę ;)

Polecam każdemu :)

Kluko

(2010-10-26 23:19)

Bardzo fajne te ciasteczka. Robię podobne z groszkami czekoladowymi, ale Twoje są zdecydowanie bardziej kolorowe. Idelane dla dzieci :)

as

(2010-10-25 16:17)

Ile ciasteczek wychodzi z tej porcji?

eM

(2010-10-25 15:43)

PYCHA! Akurat banan kończył powoli swój żywot, także został przedśmiertnie wykorzystany ;) Zamiast aromatu waniliowego i rodzynek, dodałam cytrynowy i kawałki czekolady (tylko to znalazłam w domu :)

mama_gosi

(2010-10-24 22:29)

Taka sobie jak dla mnie.

mama_gosi

(2010-10-24 22:27)

Pycha!!! Rewelacyjne ciasto :) Zachwyciło gości!
Upiekłam biszkopt z 6 jaj w tortownicy 29cm, reszta bez zmian.
Pychota!

Beata500

(2010-10-24 18:22)

Babka super.Zrobiona, zjedzona.Dziękuję za przepis.

hejho

(2010-10-23 16:10)

Świetny przepis - wczoraj wypróbowałam, dzisiaj jadę dalej z podwójną porcją na urodziny:) dodałam też imbir - ciasto pachnie re we la cyj nie:)

apg06

(2010-10-22 17:30)

mi tez się troszke rozlały, ale są pyszne..:)
Udekorowałam moje ciasteczka polewa czekoladową i posypałam orzeszkami.

piszczalka

(2010-10-22 09:43)

Bardzo fajne ciasto dla dzieci ktore nie jedza owocow, moj syn zjadl pomimo tego ze byly brzoskwinie (wszystkie bardzo dobrze zmiksowane :) Mialam maly problem z tężnieniem galaretki ale po dodaniu jeszcze jednej udało sie i w efekcie koncowym wyszło takie ciacho. Dzieki za przepis :)

asiek74

(2010-10-21 18:50)

zrobiłam dzisiaj jako alternatywa do typowych schabowych i muszę powiedzieć super! 

werdandii

(2010-10-21 13:49)

....super przepis  :) a więc polecam :)
ja dodałam pozostałe brzoskwinie pokrojone w kosteczkę do masy :) zdecydowanie fajniejszy efekt wizualny .

Fot. ilka76, Ciepłe lody
Ciepłe lody
85.4k
614
38
ilka76
izulek8

(2010-10-19 15:45)

ja chyba z krótko na parze ubijałam bo troszkę za mało sztywna wyszła mi ta pianacałkiem samczne, ale jak dla mnie zdecydowanie za słodkie

freiman2

(2010-10-18 13:46)

Super przepis , łatwy do wykonania dla początkujących , a na tyle prosty
że bardziej zaawansowani mogą go bez trudu modyfikować na własne
potrzeby smakowe :) , takie przepisy lubię najbardziej

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij