Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

promyczek71

(2010-11-06 16:53)

Przepis rewelacja.
Po pierwsze bardzo szybko się robi.Dla niespodziewanych gości upiekłam w godzinę.
Po drugie bardzo smaczne - pulchne, wilgotne i mocno czekoladowe.
A oto efekt mojej pracy :


Dziękuję za przepis i pozdrawiam autora :)

ewka63

(2010-11-06 12:16)

Ponieważ babeczka widnieje w przepisach sprawdzonych w kombiwarze ( przez inną użytkowniczkę) i tam oceniłam wypiek negatywnie, musiałam wykonać ją w wersji oryginalnej, tak jak podaje autorka przepisu.
Co piekarnik to piekarnik i w tej wersji jest pulchna, mięciutka, aromatyczna i wilgotna.
Ma też ten plus, ze szybko się robi.
Ma też jednak minus - szybko się ją zjada :)

JoankaS

(2010-11-06 10:39)

Uwielbiam ten przepis :) czasmi dodaję jeszcze rodzynki lub inne bakalie :) lubię też przełożony różnymi rodzajami kremu - pychota i na dodatek ekspres :D

wanwan11

(2010-11-05 14:11)

Dawno go już wypróbowałam i ciągle go robię bo jest szybki w wykonaniu i bardzo pyszny oczywiście robię do niego polewę i posypuję wiórkami !

Cudo !Pozdrawiam autorkę i dziękuję za przepis ! 

g.klimala

(2010-11-05 08:19)

Pyszna zapiekanka.  Nawet moj maz, przeciwnik makaronu, zjadl ze smakiem i prosil o dokladke :)

asiek74

(2010-11-04 22:12)

zrobiłam również z piersi z kurczaka, wyszło b.dobre, polecam!

jazz1723

(2010-11-04 17:27)

Rybka w tej panierce wychodzi wyśmienita.

sabinur

(2010-11-03 15:19)

super:)

eireen

(2010-11-03 12:59)

co to jest smietan fix i czy jest niezbedny?

joannaantoni

(2010-11-01 15:02)

Przepis fajny. Ciasteczka pewnie będą pyszne, ale szklanka masła to trochę nietrafiona masła, bo kto będzie je przekładał do szklanki ? Mimo wszystko się skuszę i pozdrawiam

wioleta865

(2010-10-31 17:45)

Ja niestety ilka jestem zawiedziona, zawsze Twoje ciasta mi smakowały (i nie tylko ciasta), a te niestety nie :(  Dobrze, że zrobiłam z połowy porcji. Ale to nic. 

eireen

(2010-10-30 18:31)

salatka jest super, bardzo czesto gosci na naszym stole

baska

(2010-10-30 18:23)

Pycha

Timiri

(2010-10-30 07:05)

Wyglądają pięknie, a smakują dobrze, choć bez rewelacji. Aczkolwiek to może być wina mojego małego doświadczenia.

Tak czy owak - np. na podróż są znakomite:)

MBeata

(2010-10-28 15:44)

Super przepis:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij