Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

wiola24@

(2010-11-12 17:25)

Mnie nie szczególnie posmakowała, natomiast mojej mamie tak. Kwestia gustu

kkazha

(2010-11-12 13:20)

Zrobiłam ten chleb z dwóch porcji, dwa razy robiłam dzień po dniu, bo pierwszy raz uznałam, że zbyt mało go wymieszałam, na drugi dzień robotem wymieszałam. Z tego pierszego dnia, to w środku były kawałki mąki, więc to oznaczało, że za mało wymieszany.
Oba robiłam z dwóch porcji i mieszanki 4 szklanki mąki zwykłej a 2 szklanki mąki żytniej. Wychodzi superowy, naprawdę, rodzinka się zajada i zachwyceni są, ale według mnie on i tak jest zbyt zbity, nie taki puszysty...

Kluko

(2010-11-11 20:41)

Zrobiłem! Fajne, kolorowe i co najważniejsze, bardzo smaczne:) Zamieniłem częściow mąką zwykła na mąkę pełnoziarnistą i dodałem jeszcze olejek waniliowy. Mąki w sumie raczej dodałem więcej (tak, że można było formować kuleczki ręką). Piekłem zdecydowanie dłużej niż zalecane w przepisie, ale ja korzystam z przenośnego piekarnika, w którym nie da się ustawiać temperatury...

joalka

(2010-11-11 17:40)

Zrobiłam ciasteczka, tzn pomagałam przy robieniu mojej 4,5 letniej córce i 2,5letniemu synkowi. Tak, tak- ciasteczka tak proste że nawet dzieci dały rade. ja jedynie zajełam sie wyciskaniem ze szprycy. Wyszły nam piękne kwiatki, choinki, kółka i inne cuda. Część posypałam cukrem pudrem, część polałam czekoladą. Nie zdążyła jeszcze wyschnąć a już dzieciaki pozjadały. Mi osobiście bardziej smakują takie tradycyjne kruche z jajami i śmietaną do wycinania foremkami. Ale chcialam spróbować takich ze szprycy. No i nie żałuje! Dziękuje w imieniu swoim i moich łakomczuszków

xslonko

(2010-11-11 13:57)

Też je piekłam 25 minut. Ale opłacało się, są bardzo dobre :-) a przepis bardzo łatwy.

malin

(2010-11-11 13:45)

Sałatka pierwsza klasa. Poprostu przepyszna. Dziękuję za świetny przepis i pozdrawiam autorkę

Fot. ilka76, Bananowiec
Bananowiec
47.6k
732
68
ilka76
domino29

(2010-11-11 12:24)

Jak dla mnie to niestety niespecjalne, ale może jestem bardzo wybredna. Masa ma nieciekawy kolor , a w smaku żadna rewelacja.

kkazha

(2010-11-11 09:15)

Ale jak na biszkopt, to stanowczo za dużo mąki i cukru. Polecam spróbować z 100 gram cukru i mąki. Jest bardzo puszysty i nie za słodki... , natomiast Pani przepis na chleb... właśnie wypróbowuję, od wczoraj od 22 ciasto leżakuje w misce, wzięłam największą miskę by nic się nie wylało, jak niektórzy pisali, no i zrobiłam z dwóch porcji, no i ciekawa jestem wyników za parę godzin. Bo o 10 minie 12 godzin ale jeszcze poczekam troszkę do 12stej..

jussy

(2010-11-09 14:30)

cieszę się bardzo, że znalazłam ten przepis! Mięsko jest extra a mąż zadowolony!

polapoletek

(2010-11-08 23:19)

no ja też skusiłam się na to ciacho, nie powiem, dobre, ale po przeróbce. Zmieniłam ilość mąki w kremie, bo od razu na oko wydawało mi się za dużo. Dałam po półtorej łyzki i krem wyszedł bardzo smaczny. Masę budyniową zawsze gotuję w garnu do mleka z podwójnym dnem, nie ma szans, aby się przypaliło :). Z biszkoptem wcale nie jest mdłe, zwłaszcza przełożone domowym powidłem.
Poza tym nie mam uwag, wszystkim bardzo smakowało. Pozdrawiam

emma

(2010-11-08 11:51)

Pyszna sałatka. Taka niewielka, a miła odmiana dla tradycyjnej sałatki warzywnej

monami9

(2010-11-08 00:28)

Bardzo smaczna szarlotka, ciasto super, delikatne, połowę zjedliśmy jeszcze na ciepło. Dzięki wielkie za ten przepis.

kasia10

(2010-11-07 22:01)

Dopiero niedawno odkryłam ten przepis. Zrobiłam ciasto bez bitej śmietany na wierzchu ale i tak rewelacja:) Pozdrawiam autorkę przepisu:)

Frotka1974

(2010-11-07 16:35)

W smaku bardzo dobre. Moje rozlały sie w piekarniku i piekłam 25minut. Wyglądu nie miały ale smaczne i synek miał frajdę bo dekorował.

justine75

(2010-11-07 15:43)

Przepyszne babeczka:)Wilgotna,rozpływająca się w ustach:)

Do części kakaowej dodałam aromatu z orzechów laskowych-wyszła babeczka cytrynowo-orzechowa...

Na pewno nieraz jeszcze skorzystam z przepisu:)

Dziękuję i pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij