Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

annaskrzypczyk

(2010-09-08 12:28)

znowu wróciłam do tych mielonych, tym razem dodałam jeszcze przyprawy do mielonego z Kamisa i panierowałam w bułce wymieszanej z mąką. Też dobre :)

swiatowska

(2010-09-07 21:26)

wielkie dzieki robilam bardzo dobra

ilka76

(2010-09-07 10:22)

Razem ma być 2 i 1/4 łyżeczki proszku do pieczenia.

ilka76

(2010-09-07 10:19)

Ja piekłam pod przykryciem.

asia5004

(2010-09-06 16:31)

pieczemy pod przykryciem???

malinka16

(2010-09-05 16:47)

Ten chlebek jest przepysznyi szybko go się robi.Dziękuję za przepis.Pozdrawiam.

piszczalka

(2010-09-05 15:40)

Fajny pomysł na niedzielny obiad. Dlugo juz miałam w ulubionych ale dopiero dzisiaj zrobiłam. Rodzinka zachwycona! Co prawda nie miałam ogórka kiszonego ale dodałam szczypiorku i rowniez było pyszne. Roladki na pewno zagoszcza na moim stole. Dzieki za przepis! Pozdrawiam :)

Ewelina1989

(2010-09-04 22:22)

Może opadła pod wpływem dużej ilości wiśni.

Ewelina1989

(2010-09-04 22:21)

Ja dodałam wiśnie zamiast delicji, ciasto ok, masa wiśniowa bardzo mi jakoś opadła, nie wiem czemu wyszło jej tak mało.

gosiaczek84

(2010-09-04 09:41)

Kotleciki pycha! Polecam! 

swiatowska

(2010-09-02 15:32)

czy razem ma byc 2.5 lyzeczki proszku?

sylwia_mo

(2010-09-02 10:11)

Nie mogłam się doczekac, kiedy upiekę to ciasto, ale miałam margarynę w lodówce, więc postanowiłam podgrzac j w mikrofali. Niestety połowa zupełnie się roztopiła  Ale nie poddałam się i działałam dalej. Zmiksowałam skłaadniki i wszystko się zważyło (pewnie to wina tej nieszczęsnej margaryny), ale i tak  to upiekłam. I pełen sukces, ciasto PYYYYCHA ,wilgotne naprawdę super. Dzisiaj powtórka

Sonia2286

(2010-08-31 11:39)

Bardzo dobre, mocno czekoladowe ale na kolana mnie nie powaliły... Nie wiem czemu ładnie rosły a potem nagle bum i opadały.... Ogólnie polecam, może i sama jeszcze kiedys je upiekę :)

Majka2

(2010-08-30 15:29)

Faktycznie jak sama nazwa wskazuje są pyszne.
 

Sonia2286

(2010-08-29 13:26)

Pycha :) Zrobiłam na urodziny męża i wszystkim bardzo smakowało :D Bardzo szybkie i proste ciasto :) Na pewno jeszcze do niego wrócę a przy najbliższej okazdji muszę spróbować princ polo Twojego autorstwa :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij