Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

powsinoga

(2010-08-29 10:58)

Pyszne! Z dużą rezerwą myślałam o sosie, który zawiera ocet (po raz pierwszy używałam octu podczas pieczenia), a wyszła rewelacja. Żeberka zrobiłam na imieninową imprezę, z podwójnej porcji - zniknęły w kilka minut - a to chyba najlepsza recenzja kulinarna :)
Z uwag - jestem ciekawa, jakiego keczupu, octu i musztardy używa autorka. Ja użyłam keczupu Hellmans łagodnego, zwykłej musztardy stołowej Pegaz i 10% octu spirytusowego.

Piper

(2010-08-29 03:35)


Nie mialam krupczatki i dodalam make zwykla pszenna,nie mialo to wplywu na wysokosc i puszystosc ciasta, nie wiem natomiast jak  jest roznica w samaku pomieszy krupczataa pszenna.
Ciasto podczas wyrabiania bylo za rzadkie, dodalam wiec wiecej maki, ile- nie wiem, sypalam na oko do uzyskania zadowalajacej konsystencji.
W kazdym razie ciacho udalo sie, zniknelo w oka mgnieniu.

J.

(2010-08-27 15:27)

J.

(2010-08-27 15:24)

Ciasto na babeczki wyrobiłam w automacie do pieczenia chleba-funkcja "ciasto rosnące". Zrobiłam je ze skórką pomarańczową a do kilku dodałam po pół kostki czekolady. Wyrosły pięknie, ale smak mnie nie powalił na kolana. Puszyste, ale w smaku lekko "gliniaste". 

sjova

(2010-08-27 15:20)

Po tylu pomyślnych komentarzach, które przeczytałam rownież postanowilam wypróbować to ciasto. Nie zawiozlam sie , ciasto jest naprawde pyszne, a moja 80-letnia ciocia dla ktorej go upiekłam była zachwycona. Polecam gorąco ten przepis!

niki83

(2010-08-27 14:54)

Właśnie wyjelam drozdzowke z  piekarnika. Piękny zapach unosi się w całym mieszkanku :)) Tylko nie mialam maki krupczatki dalam pszenna, mam nadzieje, że będzie rownie dobra jak z krupczatka :)) Pozdrawiam

angelisiak

(2010-08-23 10:28)

Przepyszne ciasto, robi się błyskawicznie! Pieczenie zajęło troszkę dłużej czasu (50min. w temp. 180st.C z termoobiegiem), ale warto było czekać.  Polecam!

matani

(2010-08-22 10:57)

Bardzo, ale to bardzo pyszne. Wyszły mi 3 omleciki 20 cm.

edkafredka

(2010-08-21 23:20)

bomba, super łatwy i trafiony przepis

kejti4h

(2010-08-19 12:26)

PYSZNE! Nic więcej nie trzeba dodawać! Ciasto po godzinie ladnie wyroslo, a potem zanim ulepilam (nie chciało mi sie sklejać rogalików i zrobiłam malutkie pierożki: częśc z jabłkiem, część z marmoladą różaną) pierożki ciasto oczekujące dalej rosło :) Konsystencja super, a wyrabiał ciasto robot z hakami --> czytaj LEŃ ze mnie był dzisiaj straszliwy. Moim zdaniem nie ma sensu robić z 1 porcji, zbyt szybko znikają! Jak na moje oko, ciasto nadawać się będzie także na pierożki z kaszą (po zmniejszeniu o odrobinę ilości cukru, a dodniu ciut więcej soli). Jednym słowem POLECAM!

kejti4h

(2010-08-18 17:27)

PYSZNE! Nic więcej nie trzeba dodawać! Ciasto po godzinie ladnie wyroslo, a potem zanim ulepilam (nie chciało mi sie sklejać rogalików i zrobiłam malutkie pierożki: częśc z jabłkiem, część z marmoladą różaną) pierożki ciasto oczekujące dalej rosło :) Konsystencja super, a wyrabiał ciasto robot z hakami --> czytaj LEŃ ze mnie był dzisiaj straszliwy. Moim zdaniem nie ma sensu robić z 1 porcji, zbyt szybko znikają! Jak na moje oko, ciasto nadawać się będzie także na pierożki z kaszą (po zmniejszeniu o odrobinę ilości cukru, a dodniu ciut więcej soli). Jednym słowem POLECAM!

soren

(2010-08-17 18:36)

Bardzo dobry przepis. Polecam!

milena22111

(2010-08-17 18:01)

Właśnie robię to ciasto ;) Dam znać jak wyszło . Ale sądząc po komentarzach bedzie super. ;)

kasia146

(2010-08-17 09:41)

ciasto super zrobilam ze sliwkami wyszlo takie lekkie i puszyste goraco polecam

kasiamaja

(2010-08-16 18:46)

Rogaliki niebo w gębie:)

rogaliki

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij