Zamiast skrzydełek pokroiłam pierś z kuczaka. Było pysznie. Zrobiłam raz, drugi, trzeci... ![]()
Podałam z ryżem, sosem pieczarkowym (zrobionym z serka topionego) i warzywami z parowara. Zajadali, aż im się uszy trzęsły.
Przepis naprawde super! Napewno zrobię jeszcze nie raz.
bardzo smaczny chlebek ,polowa juz zjedzona,kolejny wypiek w sobote,polecam przepis
Bardzo dobre ciacho i efektownie wygląda.
Sałatka przepyszna!!!...zrobiłam do grilla - goście zachwyceni -, a ja musze się przyznać polubiłam fasolkę (wcześniej nie wzięłam nic do ust , co było z fasolką) :))![]()
Zacne kotleciki, na Twoje przepisy zawsze mogę liczyć. Dziekuje:)
Witam. Trochę sceptycznie podeszłam do pomysłu z drobiowymi pulpetami, ale gdyby nie to, że moja córcia wypięła się na słoiczki z gotowanymi daniami, nawet nie otwarłabym strony z tym przepisem. Tak więc sytuacja mnie zmusiła i nie zawiodłam się. Troszkę zmodyfikowałam przepis, bo do pulpetów dodałam ząbek czosnku (nie za wiele ze względu na Małą), no i do sosu wrzuciłam koper (ze względu na mnie- bo go uwielbiam). No i zabieliłam śmietanką zamiast zrobić zasmażkę. Efekt był zaskakujący, a córeczka zjadła bez zająknięcia (a raczej bez wypluwania;). Pozdrawiam
Bardzo pyszne ciacho. Polecam:))
Zrobilam je dzisiaj popołudniu. Minęło 2,5 h i już ich prawie nie ma. Jutro z rana piękę znowu, ale tym razem z podwojonego ciasta. Dodam tylko, że polałam je czekoladą. Pieknie dziękuję za pyszny przepis
dzisiaj upiekłam drugi i wyszedł :) moze nie taki wysoki ale wyszedł :)
Pyszne ciasto!
Zrobiłam na sobotnią parapetówę:)
Dałam tylko śmietanę 30%, nie dodałam cukru pudru, ale 3 śmietan fixy i zrobiłam z dwóch galaretek tak jak Ty.
Goście zachwyceni, nic nie zostało. Pozdrawiam i dziekuje:)
Super przepis!! wszystko ok, nie było żadnych problemów ze ścięciem ciasta!
Zrobilam te batoniki i muszę przyznać, że są bardzo pyszne. Miękkie i ciągnące, ale następnym razem dodam trochę mniej cukru bo jak dla mnie zbyt slodkie.
Upiekłam ciasto jest pyszne, pierwszy raz bez zakalca, dodałam jagody i brzoskwinie, polałam lukrem cytrynowym Pycha !!!!!!!!