Bardzo dobre ciasto. Dziękuję za przepis. Robiłam w formie 23x 28 cm. A oto moje dzieło:
Ciasto genialne- teraz już robię zawsze dwie blachy na raz. Robi się szybciutko, zawsze wychodzi i jest rewelacyjne zarówno z truskawkami, jak i jagodami, wiśniami i jabłkami. Moje głodomory- sztuk 5- pieją z zachwytu, kiedy ciasto siedzi w piekarniku.
Baaaardzo dziękuję za przepis.![]()
pyszne ciasto na lato w sam raz do kawy lub szklanki zimnego mleka.polecam.
Sałatka rewelacyjna wszystkim domownikom bardzo smakowała. Dziękuję za przepis
Mojemu mężowi bardzo smakuje robie już n-ty raz. Polecam
pycha!!! Uwielbiam je! Troche zmienilam przepis i smietane wymieszalam z woda z kostka rosolowa. A na dno naczynie starty czosnek.... wlasnie po raz kloejny na kolacje je dzis robie! POLECAM!!
Dzisiaj po raz kolejny skorzystałam z tego przepisu robiąc obiad.Jednak troszeczkę go zmodyfikowałam,ponieważ chwilowo nie mam piekarnika więc gotuję na kuchence i też wychodzi super.Pierwszy raz zrobiłam to z karkówką,było dobre ale za tłuste jak na mój gust.Następnym razem użyłam schabu było rewelacyjne,a dzisiaj robię to z szynki pokrojonej jak na gulasz i to będzie chyba najlepsza wersja,tak się zapowiada!
Super przepis-polecam go amatorom takich słodko-kwaśnych smaczków.
Myślę, że nie trzeba zmniejszać składników a jeśli chodzi o piekarnik to wstawiamy do nagrzanego.
Chciałabym upiec to ciasto w tortownicy o śr. 24cm. Czy muszę zmniejszać jakoś proporcje składników? ciasto wstawiamy do nagrzanego czy zimnego piekarnika? proszę o odpowiedzi i pozdrawiam:-)
Zrobiłam dziś tą sałatkę. No cóż... opinie moich domowników były podzielone... Mnie smakowała tak średnio, a innym nie. Mimo wszystko pozdrawiam autorkę, bo jej przepisy są wspaniałe
niestety moim zdaniem sałatka jest mdła i niezbyt dobra, może gdyby dodać do niej coś bardziej wyrazistego byłaby lepsza...
Świetne, wszystkim smakowały.
Zrobilam Twoj krem ,ale nigdzie nie moglam kupic malin wiec jest bez owocow dobry
To moje pierwsze ciasto drozdzowe, wyszlo SUPER! wielkie dzieki za swietny przepis! zrobilam z truskawkami i juz niestety pol blachy zniknelo ;( za tydzien sprobuje z jablkami. na upalne dni najlepsza jest taka wlasnie drozdzowa i chlodne mleko. ;)