Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

patusia

(2010-07-23 18:55)

Bardzo dobre ciasto. Dziękuję za przepis. Robiłam w formie 23x 28 cm. A oto moje dzieło:

umilka

(2010-07-21 15:00)

Ciasto genialne- teraz już robię zawsze dwie blachy na raz. Robi się szybciutko, zawsze wychodzi i jest rewelacyjne zarówno z truskawkami, jak i jagodami, wiśniami i jabłkami. Moje głodomory- sztuk 5- pieją z zachwytu, kiedy ciasto siedzi w piekarniku.
Baaaardzo dziękuję za przepis.

renarb

(2010-07-21 06:07)

pyszne ciasto na lato w sam raz do kawy lub szklanki zimnego mleka.polecam.

marzenulka

(2010-07-20 16:26)

Sałatka rewelacyjna wszystkim domownikom bardzo smakowała. Dziękuję za przepis

martia81

(2010-07-19 16:38)

Mojemu mężowi bardzo smakuje robie już n-ty raz. Polecam

stinka83

(2010-07-18 21:31)

pycha!!! Uwielbiam je! Troche zmienilam przepis i smietane wymieszalam z woda z kostka rosolowa. A na dno naczynie starty czosnek.... wlasnie po raz kloejny na kolacje je dzis robie! POLECAM!!

kaszkaj

(2010-07-18 15:23)

Dzisiaj po raz kolejny skorzystałam z tego przepisu robiąc obiad.Jednak troszeczkę go zmodyfikowałam,ponieważ chwilowo nie mam piekarnika więc gotuję na kuchence i też wychodzi super.Pierwszy raz zrobiłam to z karkówką,było dobre ale za tłuste jak na mój gust.Następnym razem użyłam schabu było rewelacyjne,a dzisiaj robię to z szynki pokrojonej jak na gulasz  i to będzie chyba najlepsza wersja,tak się zapowiada!
Super przepis-polecam go amatorom takich słodko-kwaśnych smaczków.

ilka76

(2010-07-16 22:15)

Myślę, że nie trzeba zmniejszać składników a jeśli chodzi o piekarnik to wstawiamy do nagrzanego.

misiek_1

(2010-07-16 09:54)

Chciałabym upiec to ciasto w tortownicy o śr. 24cm. Czy muszę zmniejszać jakoś proporcje składników? ciasto wstawiamy do nagrzanego czy zimnego piekarnika? proszę o odpowiedzi i pozdrawiam:-)

mamusia_muminka

(2010-07-14 22:50)

Zrobiłam dziś tą sałatkę. No cóż... opinie moich domowników  były podzielone... Mnie smakowała tak średnio, a innym nie. Mimo wszystko pozdrawiam autorkę, bo jej przepisy są wspaniałe

ol_ga

(2010-07-14 10:00)

niestety moim zdaniem sałatka jest mdła i niezbyt dobra, może gdyby dodać do niej coś bardziej wyrazistego byłaby lepsza...

happy-end

(2010-07-12 21:12)


Dzieki za superprzepis! Ten chlebek bedzie u mnie czesto goscil. Polecam wszystkim poszukujacym latwego i dobrego przepisu na chleb. Pozdrawiam.

eufrazyna

(2010-07-11 20:18)

Świetne, wszystkim smakowały.

rdzina

(2010-07-11 08:18)

Zrobilam Twoj krem ,ale nigdzie nie moglam kupic malin wiec jest bez owocow dobry

Margotdd

(2010-07-10 18:34)

To moje pierwsze ciasto drozdzowe, wyszlo SUPER! wielkie dzieki za swietny przepis! zrobilam z truskawkami i juz niestety pol blachy zniknelo ;( za tydzien sprobuje z jablkami. na upalne dni najlepsza jest taka wlasnie drozdzowa i chlodne mleko. ;)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij