Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

agnieszka32

(2010-06-22 15:27)

Ciasteczka superrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam ;-)

Fot. ilka76, Truskawkowiec
Truskawkowiec
61.7k
857
69
ilka76
Klaudia.o

(2010-06-22 14:11)

Truskawkowiec bardzo dobry. Jednak zamiast serka homogenizowanego dodałam ubitą śmietanę kremówkę-myślę ,że ciasto tylko na tym zyskało.

misiek_1

(2010-06-22 13:33)

Ciasto jest pyszne, zrobiłam z truskawkami, polecam gorąco!!!

Fot. ilka76, Truskawkowiec
Truskawkowiec
61.7k
857
69
ilka76
e_opal

(2010-06-21 07:34)

Bardzo fajne ciasteczko pycha, :-)

Fot. ilka76, Donuts
Donuts
49.2k
820
43
ilka76
justyna_176

(2010-06-20 21:50)

Powiem krótko - rewelacyjne! :) Polecam.

kwiatek09

(2010-06-20 20:42)

Ciacho super z truskawkami.
Do ciasta dodałam łyżkę wódki zamiast olejka cytrynowego.
Piekło się 40 min.
Dzięki,przepis rewelacyjny!

blackrose4u

(2010-06-20 12:25)

Bardzo dobre kotleciki. Zawsze jakaś odmiana. Przepis trafia na stałe do mojej kuchni, dziękuje :)

monikaja

(2010-06-19 16:19)

Właśnie dziś upiekłam to mięsko i tak: wszystko bardzo ale to bardzo smaczne - panierka rewelacja. Mięsko wyszło mi troszkę twarde, bo robiłam z szyneczki i wiadomo, że ma ona większy obwód niz schab i trzeba było ją dłuzej piec - czego ja nie zrobiłam. Jednak jak dla mnie - przepis na 6.

reszke1

(2010-06-19 14:14)

REWELACJA :).....właśnie się upiekło , świetne , pachnące , pulchniutkie , wilgotne.....obdzwoniłam całą rodzinę i zaprosiłam !!!!lecz wszyscy z niedowierzaniem pytali czy to kolejny GLINOGNIOT ? (zawsze wypadały im plomby od moich ciast :)tz , zakalce )......ale smakowały!aż tu ogromne zaskoczenie , przykro mi poniewaz nie wierzą , że to mój wypiek:(ale calutkie mieszkanie pachnie zatem jedynie to jest moją obroną :)nigdy nie traciłam nadziei , ze kiedy coś będzie super smaczne i warte powielania .dziękuję bardzo za tak wyjątkowy przepis :)...inni się zajadają choć niewiele zostało a ja jestem cała w skowronkach , delektuję się ich radością i pojękiwaniem mmmniam , hmmmm....kiedy będzie następne ale równie smaczne i pachnące ????cudowna sobota pełna radości :):):)

karuska

(2010-06-18 13:14)

Robię dzisiaj po raz drugi - wszystkim smakowało poprzednim razem, polecam :)

dominikia

(2010-06-18 12:51)

robiłam ją już dawno, dokładnie według przepisu i muszę przyznac, że jest przepyszna!! pozdrawiam :)

sylwia06

(2010-06-18 12:31)

Pychaaa!! tylko niestety troszke pracochłonne
ale warto zrobic;)

beansidhe

(2010-06-18 08:28)

Ciasto super. Oczywiscie nie wyszedł mi biszkopt ale to akurat szczegół bo zamiast przecinać go na pół zrobiłam spód biszkoptowyi na to obie masy. A i dałam świeże truskawki i galaretkę truskawkową. Polecam

elwirao

(2010-06-17 16:01)

Fajne danie takie inne. Zrobiłam wczoraj ale żałuję, że pomieszałam jogurt z majonezem, bo chyba się troche ścięło i wyszły takie nieaapetyczne grudki :(((
Nastepnym razem będę się trzymać oryginału! :)

karuska

(2010-06-16 19:59)

rozpływało się w ustach - masełko i czosnek to jest to, co lubimy najbardziej :D

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij