Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

karuska

(2010-06-16 19:56)

no coż pozostaje powiedzieć.... PYCHA !!! zrobiłam z okrągłymi biszkoptami na spodzie i galaretką na górze - jogurt w masie powoduje, że nie jest mdła :) bardzo bardzo polecam

katar_m

(2010-06-15 22:45)

Wszystkie proporcje są dobre. Mnie, jak pierwszy raz robiłam to ciasto, też wydawało się, że jest za płynne, pewnie dlatego że jestem przyzwyczajona do takiej konsystencji jak dla np. makowca - gęstej i zwartej. Ciasto musi być takie, żeby mozna je było bez problemu wyrobić mikserem a potem "przelać" do formy.

aloalo

(2010-06-15 21:18)

Zrobiłam w formie tortu. Genialny, prosty przepis, w dodatku bardzo smaczny.
Ilko, Twoje ciasta są obowiązkowe na każdych urodzinach, które robię :))

aloalo

(2010-06-15 21:13)

Dołączam do tych, którym ciasto smakowało. Zrobiłam bez kremówki. Pycha!

germgabi

(2010-06-15 20:28)

wspaniałe ciacho!!!

Target

(2010-06-15 14:10)

Czy na ta ilosc plynnych skladnikow podana ilosc maki jest prawidlowa? Mi tam wyszla jakas plynna breja...Dopiero po dosypaniu chyba ze dwoch szklanek maki zaczelo to cos przypominac ciasto :(

promyczek71

(2010-06-15 10:55)

Pychotka :) Palce lizać !!!
Nie sprawia trudności w wykonaniu - wystarczy wszystko razem ze sobą połączyć mieszając składniki.
By zaakcentować smak truskawek zamiast serka waniliowego dodałam serek truskawkowy.
Polecam do wypróbowania innym !

malin

(2010-06-14 13:56)

Pychota...najlepszy sernik na zimno jaki jadłam. Dziękuję za przepis i pozdrawiam autorkę

rypkasia

(2010-06-13 12:41)

Pyszne i kruchutkie ;) Jak są goście to nie radzę z margaryną, bo wychodzą trochę rozlane...:D
Mniam!

sleczna

(2010-06-13 12:38)

Przepis wylądował w ulubionych. Z mięska od szynki,  równie smaczny. Pozdrawiam

aniag81

(2010-06-13 11:31)

Przepyszne ciasto , mniam. Polecam. Pięknie sie prezentuje i wybornie smakuje.

saszka

(2010-06-12 20:53)

Chociaz opinii jest juz full - musze dodac swoja - PYSZNOSCI NAD PYSZNOSCIAMI!! TURBO PLACEK!! brak mi slow!Dziekuje za przepis :*

blackrose4u

(2010-06-10 15:18)

na pewno skorzystam z przepisu w najbliższym czasie :)

 

neli0767

(2010-06-10 13:38)

Bardzo fajny przepis, polecam.

ulla*

(2010-06-10 09:15)

Bardzo smaczne te babeczki,polecam!!!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij