Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

dzikol

(2010-06-01 12:14)

Zrobiłam,są pycha.

ilka76

(2010-05-31 14:55)

Oczywiście zagotować razem z masłem. Już poprawiam w przepisie.

dzikol

(2010-05-31 14:08)

Chciałabym zrobić te kulki,ale co zrobić z kakaem? gotować razem z masłem czy wsypać razem z płatkami?? proszę o szybką odpowiedż.

baska

(2010-05-30 21:06)

Wysmienite.

zegotka

(2010-05-30 11:11)

Zrobiłam wczoraj na obiadek,syn powiedział,że lepsze niż w Mcdonaldzie-to mi wystarczy.Pyszne jedzonko!!

basia19

(2010-05-29 17:14)

Wreszcie dzisiaj zrobiłam to ciasto, jest pyszne i szybko się go robi. Z czystego lenistwa u mnie to ciasto zostało zrobione w mig, bo nie piekłam biszkoptu, tylko masy wyłożyłam na herbatniki i też nie zrobiłam 3 warstwy, jakoś za dużo tych śmietan, choć łatwo by się jeszcze zmieściło. W pierwszej wersji miałam na górę wylać galaretkę, ale nawet tego mi się nie chciało, więc posypałam tylko czekoladą.

wiernikosia

(2010-05-29 13:58)

Nie straszcie, że gorzknieje, bo ze składników podanych w przepisie wychodzi surówki na pułk wojska. Będziemy ją jedli jeszcze przez kilka dni. Surówka jest niczego sobie, ale bez ochów i achów.

kasiulka_kop

(2010-05-29 10:50)

Pyszna faktycznie i jaka prosta ;] ja dodałam kleks kakaowy ;] a jaka przy tym tania ;] nie ma opcji że sie nie uda bądź komus nie posmakuje...właśnie zamierzam na raz upiec kilka i rozdać po rodzince taki już u mnie zwyczaj ;']

martuchakn

(2010-05-28 12:24)

niebo w gębie!!

germgabi

(2010-05-28 09:14)

Cudowne ciasto!!! ja zrobiłam wersję z brzoskwiniowymi galaretkami a delicje były pomarańczowe. Wszystko super wyszło!!! aa!!! i zrobiłam na dużej prostokątnej blasze.

kandiru

(2010-05-27 21:00)

Wygląda smakowicie zrobie sobie na urodzinki

Ewelina1989

(2010-05-27 08:48)

Bardzo dobre!!!

kłębuszek

(2010-05-26 22:12)

Mniam, mniam , mniam - wczorajszy obiadek zaliczony do udanych

dora182

(2010-05-24 11:52)

Bardzo fajne ciasto wychodzi z tego przepisu. Mięciutkie, łatwo się zagniata i wałkuje. Jak na rogaliki to przepis nie jest pracochłonny. Zrobię z pewnością jeszcze nie raz, ale muszę pamiętać żeby włożyć więcej nadzienia, bo niektóre rogaliki wyszły odrobinę suche.

kiki

(2010-05-24 10:29)

Przepyszne :) Nadziałam jabłkami i czekoladą, a mąż - niejadek wciągnął na raz 6 sztuk... A to coś znaczy :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij