Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

promyczek71

(2010-05-23 19:37)

Wypróbowałam przepis :)
To takie ciasto " piegusek " w formie babeczek.

Anovi

(2010-05-23 12:40)

Witaj Ilko,
Wczoraj uczyłam koleżankę piec Twoje drożdżowe a potem sama dla siebie upiekłam całą blaszkę tego cudownego ciasta :)
U mnie w wersji z rabarbarem:

J.

(2010-05-21 19:45)

Pyszne babeczki! Moje niestety kolor mają dość jasny, to z powodu czekolady której użyłam...najtańszej . Wkrótce zrobię je znowu, ale tym razem dodam Wawel lub Wedel.

bonieś

(2010-05-21 18:22)

Batoniki rewelacyjne! Piekłam wczoraj wieczorem a już nic nie zostało. Mój syn, który stara się jeść zdrowo i unika pustych kalorii wziął dziś kilka kawałków do szkoły i teraz chce przepis dla kolegów! Chłopcy stwierdzili, ze batoniki "zarąbiste" co w młodzieżowej gwarze na pewno jest  komplementem. Dzięki ilka76  za super przepis, zdaje się, że będę z niego często korzystała.     

 

 

awe100

(2010-05-21 18:03)

jak ja długo szukałam tego przepisu. na szczęście jest WŻ i cała skarbnica maminych zeszytów :-). dzięki bardzo za udostępnienie przepisu

szulc

(2010-05-21 14:00)

ooooo  taaak-pycha.
troche zmienilam proporcje-czyli do masy capucino urzylam 2 niepelnych szklanek mleka i lyzeczke od herbaty zelatyny-ale mozna wziasc 2 bo mi wyszlo jak serek bakus.
do warstwy serkowej urzylam tak jak niektore tu osoby danona-3 duze pojemniczki-tj po 400g, a jesli chodzi o truskawki to pojecia nie mam ile ich bylo-pewnie ponad kg, do tego nie odmrazalam ich -byly takie pol na pol, wiec z ta cala woda-3 galaretki i wyszlo wysminite.
a oto zdjecie(nie takie ladne jak autorki-bo jak widac-za szybko wlalam nastepna warstwe-ale i tak ciacho pycha)

szulc

(2010-05-20 12:46)

a ja mam pytanie odnosie blachy? duza czy mala?

pralina

(2010-05-20 11:30)

Ekhm, sorry za głupie i tak oczywiste pytanie ale jak zrobić taką śliczną krateczkę???

agulenkaszcz

(2010-05-19 18:16)

zrobiłam dzisiaj właśnie tą rolade dokładnie według przepisu , jest bardzo dobra wszyscy domownicy bardzo ją sobie chwalili mi osobiscie bardzo smakowała gorąco polecam ten przepis pozdrawiam

Pączuś79

(2010-05-19 15:27)

Karkówka wyszła bardzo krucha i pyszna! Polecam wszystkim, którzy się wahają:)

słodki buraczek

(2010-05-18 17:41)

Bardzo latwy przepis na bardzo smaczne ciasto. Przelozylam kremem makowym z dodatkiem 2 lyzek amaretto. Mniam!

wioleta865

(2010-05-18 15:21)

Nie mogłam się doczekać i już je zrobiłam. Wyszły pyszne, tylko trochę dłużej je podpiekłam i na dole troszkę spieczone wyszły.

wioleta865

(2010-05-18 14:24)

Ilka a czy można by było je upiec w papierowych foremkach?

iza73

(2010-05-17 11:00)

super!

Fot. ilka76, Truskawkowiec
Truskawkowiec
61.7k
857
69
ilka76
danka15

(2010-05-16 14:19)

Pyszne i tyle w temacie.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij