Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Izka21

(2010-05-15 10:00)

Ciasto wyszło rewelacja wszystkim smakowało.
Podeszłam do tego przepisu że mi na pewno się nie uda ale udało się rewelacyjnie.....
Tylko następnym razem nie dodam olejku cytrynowego ....Polecam ten przepis!!!!!!!!!!!!

nutti

(2010-05-13 20:10)

ciasto bardzo dobre, polecam gorąco

ave82

(2010-05-12 21:42)

Robiłam tą sałatkę i muszę przyznać, że jest SUPER. Trochę "przeczosnkowałam" i "przetłuściłam" majonezem ale i tak była pyszna!

kathy_00

(2010-05-11 21:25)

Ja zrobilam z tego przepisu buleczki tylko dodalam wiecej maki aby sie ciasto nie lepilo do reki i zamiast 2 jajek dalam jedno cale jajo i dwa zoltka. Wszyscy zachwalaja buleczki z owocami :) dziekuje za przepis.

Daisy_80

(2010-05-11 07:11)

Rewelacyjny murzynek! Wczoraj upiekłam wieczorem, a dziś zostało tylko połowę (a jem sama z mężem).
Co prawda ja trochę więcej dodałam powideł śliwkowych. Takie 3 wielkie łyżki (można by było rozdzielić powidła na 3 kolejne). Po upieczeniu murzynek sprawiał wrażenie zbyt wilgotnego albo nie dopieczonego w środku. Ale włożyłam jeszcze na 10 minut do piekarnika i teraz jest pycha!

Napewno będę go robić z tego przeepisu, ale bez dodawania większej ilości składników...

milona5

(2010-05-08 18:44)

Ciasto super ...zamiast mleka skondensowanego ja roztapiam 20 krówek w 3 łyżkach mleka ...pyszota!!!

smakosz2029

(2010-05-08 11:50)

Chleb super! Pyszny, łatwy w przygotowaniu, będzie obowiązkową pozycją w naszym weekendowym śniadniu! Z braku odpowiedniego naczynia pieczony był w...zwykłym emaliowanym garnku pod folią aluminową :)

lawenda1133

(2010-05-06 13:08)

pychotka!!!!

nieka007

(2010-05-05 09:46)

PO PROSTU PRZEPYSZNA!!! WIELKIE DZIEKI ZA TEN PRZEPIS

wioleta865

(2010-05-04 22:09)

Smaczne! Dziękuję i polecam :)

pusiorek

(2010-05-04 19:44)

Pyszne!!! Nie dodałam tylko sosu sojowego i śmietany, ale za to i tak wyszło bardzo dobre :)

ave82

(2010-05-04 14:49)

Upiekłam to ciast dla teściowej na urodziny i ....zawiodłam się :(  Jak dla mnie zbyt mało ananasowe, zbyt sztuczne ( to za sprawą śmietany z torebki, czuć chemią) i takie nijakie. Pozatym proponuję ananasy wymieszać z pianką lub położyć między piankę a galaretkę, gdyż ułożone na biszkopcie poprostu z niego spadają przy krojeniu. Pozdrawiam autorkę, mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam!

dodka

(2010-05-04 11:20)

bardzo smaczny sosik, od razu powędrował do ulubionych :-)

kasiak73

(2010-05-03 17:58)

Czy mięsko bardzo póżniej czuć ziołami u mnie nie lubią oregano i nieiwem co zrobić.

mika48

(2010-05-03 16:15)

Ciasteczka pyszne!! Bardzo łatwe i szybkie w robieniu. Gorąco polecam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij