Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Rudaaaaa

(2010-03-30 19:45)

Ilko, czy możesz mi powiedzieć jakiej mniej więcej wielkości ma być forma do pieczenia babki? :)

diabliqe79

(2010-03-30 09:43)

Drożdżówka wychodzi świetna, chyba zostanę już tylko przy tym przepisie  Dzisiaj robię ją drugi raz, dorzucę tylko czekoladę i skórkę pomarańczową zobaczymy jak wyjdzie z dodatkami.

pusiorek

(2010-03-29 19:33)

Najlepszy placek drożdżowy jaki do tej pory jadłam. Pyszny!!!!!! Przykryłam brytfankę folią po upieczeniu i przez parę dni był bardzo dobry. Pozdrawiam!

Monisiaaa

(2010-03-28 21:15)

Sałatka ta jest słodkością dla podniebienia , wielkie dzięki za ten przepis.

wioleta865

(2010-03-26 19:05)

Już dawno robiłam te ciasto, tylko zapomniałam dodać komentarza- a więc kolejne bardzo, bardzo dobre ciasto. Dziękuję za przepis i pozdrawiam :)

Mloda

(2010-03-26 18:53)

Wiletto865, jesli chodzi o dodane przeze mnie zdjęcie, to w rzeczywistości skrzydełka nie były takie ciemne. Taki mam po prostu "sprzęt, że potrawy na zdjęciach są ciut ciemniejsze niż w rzeczywistości, dużo zależy od tego w jakim naświetleniu są robione. Ale tak na marginesie to na pewno nie były tak pięknie jaśniutkie jak ilki76, zresztą smażył je mój luby;)

Żulia

(2010-03-26 17:46)

Wioleto, następnym razem zmniejsz gaz.

Żulia

(2010-03-26 17:41)

Chipsy czekoladowe? A cóż to za wynalazek?

eNka

(2010-03-25 21:28)

Ileczko droga, na samą myśl o Twoich dokonaniach kulinarnych zginam się w pół i biję pokłony:) Żeberka wyszły przepyszne, ja nie podsmażałam cebuli i pod koniec duszenia otworzyłam naczynie, żeby sos odparował delikatnie. Danie rozpływało się w ustach, mąż zachwycony:) Pozdrawiam Cię ciepło:)

Fot. ilka76, Chleb
Chleb
19.9k
343
14
ilka76
pusiorek

(2010-03-22 18:44)

Chleb wspaniały! Gorąco polecam!

Fot. ilka76, Bananowiec
Bananowiec
47.6k
732
68
ilka76
maniorka

(2010-03-22 17:13)

ciasto bardzo dobre, polecam

kasiqqq

(2010-03-21 22:44)

Sałatka smaczna i taka 'inna':) Jeszcze nie raz napewno ja zrobie:) 

Michasza

(2010-03-21 15:32)

Ciasto bardzo dobre, polecam :)

kucharunia

(2010-03-21 11:25)

Rewelacja ,ja posmarowałam pasta gorące bagietki czosnkowe kupuje sie w tesco mrozone i piecze samemu w piekarniku z tą pasta rewelacja :)

kwiasia

(2010-03-20 12:19)

Upiekłam dzisiaj muffinki z tego przepisu i muszę powiedzieć, że się zawiodłam. Wyszły nie tylko suche, ale wręcz gumowate. Wypróbowałam już sporo przepisów na muffinki, w tym również zamieszczonych na Wielkim Żarciu i nigdy nie uzyskałam takiego ciasta. Wydawało mi się, że w przepisie jest trochę zbyt mało mleka. Z dodatków dodałam śliwki kalifornijskie i orzechy włoskie. Może jeszcze kiedyś spróbuję je upiec i wyjdą lepiej, ale nie wiem co mogłam zrobić źle. Propozycja tylko dla wielbicieli płatków owsianych.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij