poezja smaku :))) mniam mniammmm :))
Dziekuje bardzo Ilko za pomoc! Dzisiaj bede piekla bo jutro na urodziny goscie sie zjada wiec dam znac jak smakowalo :)
Wystarczy bo śmietana 36% :))
Wody do galaretek nie dodajemy. Rozpuszczamy suche galaretki w masie truskawkowej.
Ilko, czyli te galaretki w masie truskawkowej są rozpuszczane w zmiksowanych truskawkach?? Wody do galaretek nie potrzeba?? :)
Napisz mi jeszcze Ilko czy jeden śmietan-fix na pewno wystarczy na taką ilość śmietany.
Robie podobne ciasto, tylko nie miksuje truskawek i nie dodaje żelatyny. Zamiast tego dodaje rozpuszczone i wystudzone galaretki truskawkowe:)
absolutna rewelacja! niebo w gębie!:D


Troszke popekala na wierzchu,ale faktycznie jest pyszna :) No i ja dodalam jeszcze troche kakao :) Już jej nie ma :( :)
przepis bardzo mi się podoba,bo jest szybki do zrobienia, i napewno smaczny.Ląduje w ulubionych,Pozdrawiam.
a jednak udaly sie
bardzo dobre, ale nastepnym razem dam mniej cukru (dalam cala szklanke rodzynek). dzieki za przepis!!!
ciasto wyszlo mi strasznie geste, boje sie, ze nie wyjdzie
a robilam wszystko zgodnie z przepisem. czy tak powinno byc?
za 15 minut wyciagam z piekarnika, zobaczymy co z tego wyszlo...