Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

makusia

(2008-06-21 10:25)

poezja smaku :))) mniam mniammmm :))

Rudaaaaa

(2008-06-20 12:57)

Dziekuje bardzo Ilko za pomoc! Dzisiaj bede piekla bo jutro na urodziny goscie sie zjada wiec dam znac jak smakowalo :)

ilka76

(2008-06-20 09:30)

Wystarczy bo śmietana 36% :))

ilka76

(2008-06-20 09:28)

Wody do galaretek nie dodajemy. Rozpuszczamy suche galaretki w masie truskawkowej.

Rudaaaaa

(2008-06-19 22:20)

Ilko, czyli te galaretki w masie truskawkowej są rozpuszczane w zmiksowanych truskawkach?? Wody do galaretek nie potrzeba?? :)

mysha2006

(2008-06-19 15:47)

Napisz mi jeszcze Ilko czy jeden śmietan-fix na pewno wystarczy na taką ilość śmietany.

Kluko

(2008-06-19 11:09)

Robie podobne ciasto, tylko nie miksuje truskawek i nie dodaje żelatyny. Zamiast tego dodaje rozpuszczone i wystudzone galaretki truskawkowe:)

c-17

(2008-06-19 11:00)

absolutna rewelacja! niebo w gębie!:D

wiolcia

(2008-06-19 08:17)

 Oj dopiero teraz doszłam zdjecia się załączyły :) Przepraszam.

wiolcia

(2008-06-19 08:08)

Moja babka
Troszke popekala na wierzchu,ale faktycznie jest pyszna :) No i ja dodalam jeszcze troche kakao :) Już jej nie ma :( :)

elwira500

(2008-06-18 20:52)

przepis bardzo mi się podoba,bo jest szybki do zrobienia, i napewno smaczny.Ląduje w ulubionych,Pozdrawiam.

chioma

(2008-06-18 17:03)

a jednak udaly sie bardzo dobre, ale nastepnym razem dam mniej cukru (dalam cala szklanke rodzynek). dzieki za przepis!!!

chioma

(2008-06-18 16:45)

ciasto wyszlo mi strasznie geste, boje sie, ze nie wyjdzie a robilam wszystko zgodnie z przepisem. czy tak powinno byc?

za 15 minut wyciagam z piekarnika, zobaczymy co z tego wyszlo...

wiolcia

(2008-06-18 16:18)

Moja babeczka No to mi nawet wyszła :) troche popękała, ale jest przepyszna :)

wiolcia

(2008-06-18 12:30)

Chyba się pokuszę o zrobienie tej babki, skoro tyle osób juz ją robiło i wyszłą to może ja nie będe miała mniej szczęścia : Pozdrawiam i obiecuję, że jak cos to dodam zdjecia :P

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij