Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

mariateresa

(2008-06-11 20:25)

Prześliczne i bardzo apetyczne ciasteczko na talerzyku.   Jest w ulubionych.  Pozdrawiam !!

ilka76

(2008-06-11 20:19)

Tak chodzi o takie zwykłe homogenizowane. Ja używałam akurat firmy Rolmlecz.

ilka76

(2008-06-11 20:18)

Już odpowiadam. Ja zrobiłam z 3 galaretek ponieważ robiłam ją pierwszy raz i trzymałam się ściśle przepisu siostry Anastazji.Masa faktycznie jest troszkę twardawa ale bardzo smaczna. Jeśłi chcesz możesz spróbować dodać 2 ale gwarancji nie daję:)))))))))

Mandragoraa

(2008-06-11 20:17)

ciasto wygląda smakowicie, mam tylko pytanie odnośnie tego serka... może mogłabyś podać jakiej firmy Ty używasz? czy może chodzi o takie zwykłe serki homogenizowane?

olcieek

(2008-06-11 19:03)

Nie odpowiedziałaś Ileczko na moje pytanie ..; -)

krycha99

(2008-06-11 18:15)

Ciasto wybróbowałam i muszę powiedzieć że było pyszne.Jak się cała rodzinka dosiadła to dla mnie został tylko mały kawałeczek, dlatego będę je robić jeszcze raz. Pozdrawiam

brenda

(2008-06-11 17:44)

Czy do tej masy nie trzeba dodawać więcej cukru jak te 3 łyżki cukru???????

ilka76

(2008-06-11 16:57)

Bardzo dziękuję za uznanie:)) Tak kawa ma być z torebki w proszku.

olcieek

(2008-06-11 16:57)

Teraz pytaie odnośnie przepisu:
Do warstwy z 1/2kg truskawek aż 3 galaretki a do kilograma serka dwie ? Nie za twarda wtedy ta masa z truskawek?

olcieek

(2008-06-11 16:52)

wow piękne zdjęciu Ilko !

niebieska-różyczka

(2008-06-11 14:41)

co za pychotka,aż ślinka leci:)) strasznie lubie! tego typu kolorowe ciasta.Wypróbuję na niedzielę,czy capucino to ma być kawa w terebce?

Ju-No

(2008-06-11 14:01)

robiłam na imprezkę, jest niesamowicie pyszna i ma jedna wade - szybko się ją zjada!!!

ilka76

(2008-06-11 13:47)

Basiu myślę, że serek może być z wiaderka. Tylko czy on jest homogenizowany? Jak najbardziej 1kg -tak miało być w przepisie tylko się pomyliłam:))

siljed

(2008-06-11 13:28)

Ciasto pyszne, robilam z rabarbarem. Dzieki za przepis.

basia19

(2008-06-11 12:26)

Aż mi ślinka cieknie,  a serek może być taki z wiaderka, i ile 1 kg ? bo 1 l. serka to chyba mniej niż kilogram.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij