Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Dank@

(2008-06-11 12:01)

Wygląda super lubie takie lekkie ciasta muszę wypróbować :)

karolinka123

(2008-06-10 23:59)

Najpierw nie wyszedl mi spód (załuzmy ze to wina starego piekarnika)....a potem jak wlewalam galaretke na wierzch to mi sie ten krem przelal... ogolnie masakra......zobaczymy jak bedzie smakowalo te ciasto

mysha2006

(2008-06-10 18:43)

Ciacho super. Szybkie, łatwe i pyszne. Robiłam z truskawkami. Masz świetne a przede wszystkim smaczne przepisy Ilko. Pozdrawiam serdecznie.

aneta7216

(2008-06-09 23:39)

Ciasto przepyszne.Robiłam już dwa razy.Wszystkim smakowało,bardzo szybko się go robi.POLECAM!

beata__wr

(2008-06-09 17:37)

wlasnie zrobilam z masą czekoladową i muszę wam powiedzieć - nie róbicie. z masa śmietankową jest super a ten budyń czekoladowy jakoś nie pasuje do reszty...pozdrawiam

basilek

(2008-06-08 21:09)

Bardzo, a nawet baaardzo smaczne danie. Ja dodałam trochę wody i więcej soku pomidorowego i wyszedł pyszniutki gulasz, który zagęściłam mąką ziemniaczaną. Dziękuję za super przepis:)))

Fot. ilka76, Truskawkowiec
Truskawkowiec
61.7k
857
69
ilka76
HCICK

(2008-06-08 18:15)

bardzo pyszne , biszkopt jest super, a jak ładnie wyglądało........

m one

(2008-06-08 13:48)

bardzo pyszne jest to ciasto; nasaczylam lekko biszkopt woda a czesc makowa rumem; do kremu dodalam 3/4 kostki masla i zapach arakowy; bardzo duzo daje ten kwasny dzem;bardzo dziekuje za swietny przepis,pozdr magda

Fot. ilka76, Udka-  gyros
Udka- gyros
44.1k
1k
73
ilka76
spandau

(2008-06-08 06:31)

Kochana Ilko , Twe udka , zrobilam tez skrzydelka, podalam gosciom w pokomunijny poniedzialek . Wszystkim sie trzesly uszy .
Super danie. Serdecznie dziekuje za przepis .

aska77

(2008-06-07 22:59)

Ciasto super.Zrobiłam na biszkopcie i w dużej blaszce.Dzięki za przepis:).

A.G.U.Ś.K.A

(2008-06-07 19:37)

A mnie nie urosly.. :( i po 25 min sa surowe w srodku... ech... do pieczenia to ja talenta nie mam ni huhu :(

brydzia.w

(2008-06-07 17:58)

To były moje pierwsze muffinki no i klapa.Wyszły bardzo zbite i gumowate chociaż starałam się zamieszać tylko do połączenia składników.

hoya

(2008-06-06 20:56)

Ciasto jest rewelacyjne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miałam obawy przed samodzielnym upieczeniem drożdzowego, ale zakasałam rękawy i do roboty... z truskawkami, z kruszonką...pychota!! Wyrosło, pulchne, pachnące..nie wyrabiałam, jak kiedyś do "omdlenia" reki..5 minut i basta! Zaskoczenie???- całe jajka i tylko 2...mama piecze z samych żółtek i im ich wiecej tym ciacho lepsze...oj, teraz się z tym nie zgodze:) pozdrawiam i dzięki za genialny przepis!!

Fot. ilka76, Biszkopty
Biszkopty
56.5k
543
23
ilka76
katarzyna24

(2008-06-05 21:07)

Piekłam biszkopciki już jakis czas temu. Wyszły super, smaczniutkie i moja córeczka zajadała sie nimi. Tylko były klejące się, więc podsuszyłam trochę w piekarniku. Jedna porcja wyszła super,  druga...ach czarna :/ zagadałam się przez telefon i wyjełam murzynki. Mój brat zjadł na kolacje, mówił że i tak dobre hehe. Napewno bede robić takie biszkopciki dla mojej Julii, lecz będe lepiej pilnować!!!

Kwiatuszek17

(2008-06-04 11:26)

Zroobiłam to ciasto na niedzielę do kawki. Zniknęło bardzo szybko! Na spód i górę nie dałam ani wafli ani biszkoptów ani herbatników
 a i tak było pyszne!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij