Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Beata500

(2008-01-13 14:41)

Rewelacja!!!!Dziękuję za przepis.Uwierzcie,że do tej pory z drożdżówek wychodziła mi tylko nocna,a tu niespodzianka.Wyszły świetne szyszki.Trzymałam się dokładnie przepisu,jeżeli chodzi o ciasto,ale do środka dałam troszkę dżemu truskawkowego.Bardzo łatwo ciasto się zlepiło.Pozdrawiam.

jun1or

(2008-01-13 11:27)

Pyyychaa !! :)

dorocia61

(2008-01-12 14:02)

Ja taka zupe tez gotuje- ale  dodaje jeszcze  suszona  bazylie. Przepis  kilka lat temu wzielam z niemieckiej gazety. Acha- i bez topionego serka. Napewno wykorzystam  ten sposob z serkiem topionym!

eva67

(2008-01-12 10:02)

Jadłam taką z samych ziemniaków-super jest,Teraz zrobię z porem,Dzieki

Fot. ilka76, Udka-  gyros
Udka- gyros
44.1k
1k
73
ilka76
marta586

(2008-01-11 21:57)

Właśnie kurczaczek piecze się w piekarniku :)  Zrobiłam go dla mojego męża, który wraca po dwóch tygodniach ze szkolenia. Mam nadzieję, że będzie smakował  tak jak wszystkim  forumowiczom wielkiego żarcia.

bergamotka2

(2008-01-11 12:50)

jadłam takie ciasteczka owsiane na lotnisku - były wilgotne i smakowite , więc Twoje muffinki koniecznie wypróbuję , wyglądają pyszniutko

emma

(2008-01-10 18:16)

Ten przepis to poezja smaku dla wielbicieli tych babeczek. Muffinki mają niesamowity smak i zapach. Wygląd też jest super. Wykonanie bardzo proste i nie pochłania dużo czasu. Muffinki z tego przepisu na stałe zagoszczą na moim stole.

ilka76

(2008-01-10 15:22)

Tak w przepisie chodzi o świeże drożdże a nie suszone.

Wkn

(2008-01-10 10:58)

tu raczej chodzi o 20 g drożdży swieżych, a nie dwie paczuszki suszonych (suszonych byłoby za dużo, ponieważ zwykle daje się ich dwie paczuszki na kilo mąki)

mw1111

(2008-01-10 10:01)

Ja mam pytanie czy na 0,5kg mąki napewno 20 g drożdży (2 paczuszki??)

luska20

(2008-01-10 09:29)

witam zainteresowaly mnie Twoje przepisy bardzo lubie robic wszelakie pysznosci z drozdzowego chcialabym zobaczyc te krabiki

Nikat

(2008-01-09 17:16)

potwierdzam - bardzo dobra, ale... :D
Ale to to, że wg mnie jajko powinno być po miesku i przed makaronem, bo w wersji na makaronie robie sie...hmm przypieczone, i takie nie dziwne.
Ale ogolnie pychota, mniam i w ogole :D

Patrycja0

(2008-01-09 13:52)

BRAWO!!!! Muffinki niebiańskie - a ta posypka....mniammm.Do ciasta dodałam cynamon, bo lubię. Polecam

Maria1978

(2008-01-08 22:12)

Moja sałatka jest niemal identyczna, składniki te same. Tyle, że ja mimo wszystko -mieszam, a nie układam warstwowo. Można też nie dodawać, ani soli, ani pieprzu, bez tego jest przepyszna i bardzo szybka wykonaniu. Polecam!!!!!

gwiazdeczka_nati

(2008-01-08 19:05)

robię tak samo tylko bez spodu i owoców w serku ale jest pycha!!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij