Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ilka76

(2008-01-23 17:57)

Zwykłe górskie też mogą być.

beansidhe

(2008-01-23 12:57)

Robię to ciasto bardzo często i moja rodzina za każdym razem jest zachwycona.Jest naprawdę pyszne.

bergamotka2

(2008-01-23 12:48)

Ilko  , czy płatki owsiane muszą być błyskawiczne ? czy zwykłe górskie też się nadadzą - takimi dysponuję

aniaw116

(2008-01-22 22:07)

ja zrobiłam ze śmietana 18 % i po upieczeniu wyszedł mi twaróg;( :( wyglądało mało estetycznie, ziemniaczki były dobre, ale ta smietana katastrofa:)

ilka76

(2008-01-22 20:56)

Edyto niestety nie wiem ile mi zostało ponieważ wykorzystałam resztki masła z dwóch pojemników.

ilka76

(2008-01-22 20:54)

Rakso ja zawsze dodaję 30-stkę. Boję się, że z 18-stką może się zwarzyć ale jak chcesz możesz spróbować:))

ilka76

(2008-01-22 20:51)

Teciu tutaj znadziesz mój przepus na biszkopt z 4 jaj: http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis18344.html
Możesz zrobić z własnego wypróbowanego przepisu.

tecia_1968@o2.pl

(2008-01-22 11:39)

proszę o przepis na biszkopt do tego ciasta

raksa

(2008-01-21 21:57)

ja polewam wierzch dosc obficie smietana wychodzi boska taka przypieczona smietanka :D

raksa

(2008-01-21 21:55)

ilko czy mozna dodawac do takich potraw smietane mniej tlusta ??? czy np 18  sie nada czy wyjdzie katastrofa ???

Balbina71

(2008-01-21 17:39)

KAS-Nie wiem gdzie w tej salatce widzisz por???

agamari

(2008-01-21 17:16)

Ciasto przepyszne, jak wszystkie Twoje przepisy ilko, zrobiłam na imieniny męża tak szybko zniknęło ,że nie zdążyłam zrobić zdjęcia ,ale biszkopt zrobiłam z 6 jajek i wyszło akurat.

EdytaL

(2008-01-21 12:06)

a ile to jest szklanka masła? 2/3, a moze 3/4 kostki? pewnie jak pakowałaś je do szklanki to wiesz ile Ci zostało z całej kostki.

Kaś

(2008-01-21 10:15)

Suróweczka super - bardzo smakowała mojej rodzince. Oststnio z braku kapusty zwykłej dałam pekińską, ale i tak była bardzo dobra.  Mam tylko jedno pytanko - co zrobić żeby por nie była tak bardzo ostry (trochę go sparzyłam ale to nic nie dało)

anitka

(2008-01-20 11:36)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij