Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

bergamotka2

(2008-02-05 14:52)

ale śliczne kopytka i szpinak można podać w zamaskowanej formie , ale przede wszystkim efekt jest r e w e l a c y j n y

Kokardka

(2008-02-05 13:52)

Zrobiłam i wyszło pyszne! Niestety nie miałąm śliwek, więc więłąm wiśnie, ale i tak było bardzo dobre.
Oto moje ciasto:
                          

bergamotka2

(2008-02-04 19:17)

bardzo lubię murzynka , a ten z foremki babkowej wygląda niesamowicie efektownie

Majka2

(2008-02-04 18:42)

Nugettsy są bardzo dobre. Moje dzieci zjadły je z apetytem. Podobny przepis znalazłam w kalendarzu. Trochę inaczej przyprawiłam: solą, pieprzem, papryką i przyprawą do drobiu Kamis - węgierską. Mięso dodatkowo maczałam w mące, a potem w jajku i płatkach. Polecam przepis.

ilka76

(2008-02-04 18:41)

Pszczółko ja nie dodaję proszku.
Piorunkowa bardzo się cieszę, że ciasto smakuje. Komentarzy było dużo ale po awarii już nie wróciły.

pszczolka

(2008-02-04 18:39)

czy do ciasta nie dodaje się proszku do pieczenia?

josephine

(2008-02-03 18:54)

super pomysl  juz robilam kilkakrotnie  wszyscy byli bardzo zachwyceni. bardzo latwo i szybko do zrobienia.  ostatnio zamaiast galaretki dalam biszkopty( te specjalne od tiramisu) namoczone w kawie  bylo pycha mniam mniam. dzieki i pozdrawiam

Blondi33

(2008-02-03 18:44)

Rogaliki są wyśmienite tylko szkoda, że tak szybko się ulotniły. Zrobiłam z marmoladą różaną - pychota. Piekłam też w termoobiegu, ok.15 minut. Pozdrawiam i dziękuję!

Ifasia

(2008-02-03 17:45)

Superr babeczka dziękuje pozdrawiam!!

ilka76

(2008-02-03 16:38)

Nie wiem czy schab nie będzie zbyt twardy. W tym daniu raczej drób jest wskazany. Chyba, że byś ten schab najpierw poddusiła sam do miękkości a dopiero póżniej dodała całą resztę.

beatakn

(2008-02-03 12:37)

Przepis wyglada przepysznie.czy zamiast piersi z kurczaka moge dodac schab?

mamusia_muminka

(2008-02-02 14:27)

Zrobiłam dziś na obiadek do ryżu. Cóż mogę powiedzieć....................NIEBO W GęBIE, POEZJA SMAKU!!!! Pozdrawiam Ileczko

luka06

(2008-02-01 20:27)

Przapis jest rewelacyjny. Do ziemniaków dodałam pieczarki podsmażone w całaści.Bardzo nam smakowało.

Cewa2

(2008-01-29 14:42)

Pierwsza! ;)
Dobre lekkostrawne danie, podałam z surówką z pora i kukurydzy.

gonia

(2008-01-28 19:01)

 niezmiernie mi przyjemnie dołączyć się do grona smakoszy ! ciacho mniamuśne

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij