Ciasto jest pyszne, troszke je zmodyfikowałam, upiekłam ciemny biszkopt, dałam żelatynę zamiast śmietan-fixu i odrobinę więcej cukru do masy, wyszło rewelacyjnie. Gorąco polecam i dziękuje za przepis.
jaki ciekawy przepis na bananowca, na pewno wypróbuję, gorąco pozrdawiam pomysłodawcę.
Bardzo szybkie i bardzo smaczne
To będzie moje danie na niedzielę.Moja rodzinka uwielbia szpinak.Muszę go wypróbować.
smaczne i proste danie :) dodałam jeszcze kukurydzy i przyrawiłam odrobiną chilli :) Polecam wszystkim mięsożercą :D
Ciasto dobre ale faktycznie dodałabym więcej cukru lub cukru waniliowego do śmietany
Bardzo dobra wieprzowinka. POLECAM!!!
Ja też zrobiłam w większej blaszce, jest rewelacyjne. Polecam!!!!
Pyszny obiadek, zrobiłam wersje z pieczarkami i wszyscy byli zachwyceni miła alternatywa dla zwykłego mielonego :)
Mnie zapiekanka zachęciła, ale niestety nie przypadła do gustu...
Bez rewelacji.
No pierwszy chlebek mam za sobą:)dzięki temu przepisowi ten pierwszy raz poszedł gładko a zato jaki był smaczny :)
Myślę, że może być i margaryna.
musi być masło czy może być margaryna??
już się biorę do pracy....
Zrobilam dzis osmiorniczki na sniadanie. Oskarowi oczy az sie zaswiecily. Normalnie zjada jedna. dzis zjadl trzy!!!!! Super pomysl!!!!