Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ilka76

(2008-02-20 18:17)

Pstrycjo ja kupiłam w markecie. Jeśli dobrze pamiętam to w carrefour.

Patrycja0

(2008-02-20 13:55)

Ilko, gdzie kukujesz ten sosik worcestershire? Kiedyś go szukałąm w sklepie, ale nie udało mi się go znaleźć...

Grzankos

(2008-02-19 17:30)

zrobiłam dzisiaj na obiad-zamiast samego majonezu,wymieszałam go z jogurtem naturalnym i śmietaną 12% i doprawiłam troszkę,sosu wyszło mi dosyć dużo:D Pycha!Naprawde dobre-polecam fanom gotowanej marchewki szczególnie:)Potrawa sprawia wrażenie lekkiej,aczkolwiek o majonezie możemy wiedzieć tylko my;) Mama była na początku święcie przekonana,że na górze jest coś z serem-faktycznie,smakuje ten sos jak serowy:D Musiałam zapiekać ok.45min-nieco dłużej,tyle potrzebowała moja "góra" na ładne zrumienienie.Polecam-napewno zrobię jeszcze nie raz:*

josephine

(2008-02-19 16:20)

witaj! wlasnie zjedlismy ostatni kawalek. bardzo wilgotny( mimo ze o nim zapomnialam jak siedzial w piekarniku hihihi troche sie przypiekl) ale w smaku super i puszysty bardzo nam smakowalo dzieki i pozdrawiam

catherine2003

(2008-02-18 18:58)

pycha,
Bardzo dobry przepis- obylo sie bez problemow.
Moj synek nie mogl sie doczekac by wystygly
pozdrawiam

ola mg

(2008-02-18 15:10)

Ja też znowu upiekłam i już nie ma. Rewelacyjnie szybkie ciasto :)

edysia79

(2008-02-18 09:03)

Upiekłam w dłuższej keksówce, mąż, mama i synek zachwyceni :) Dziękuję za przepis, jeszcze nie raz zostanie wykorzystany.

Kasia4444

(2008-02-17 20:31)

to torcik zrobiony na urodzinki synka!!!dziekuje za przepis i pomysl

olcia100

(2008-02-17 20:00)

Wczoraj robiłam i z pewnością będę do niego wracać. Wszystkim na urodzinkach BARDZO smakował-rewelacja!

rybka80

(2008-02-16 23:09)

Pyszniutkie i mięciutkie.Wyśmienite.Dwa razy robiłam z nutellą.

Waszka

(2008-02-16 13:10)

zapanierowałam w mieszaninie: płatki owsiane, bułka tarta, sezam 1/1/1 :D + sól i ostra papryka. polecam i zamierzam zrobic panierkę z : bułka, płatki kukurydziane, chilli. Wolę sama kombinować niż stosowac gotowce :) ale nadzienie z majonezem jest po prostu boskie

Kejtuszek

(2008-02-16 12:51)

Czesto korzystam z tego przepisu:) poniewaz kotlety są pyszne, a szybciutko sie je przyrzadza.Moj ukochany jak wraca z pracy nosem wyczuwa, ze na obiad kotleciki:) A do tego polecam mizerie. Polecam przepis 

kuchci-anka

(2008-02-15 19:54)

ILKA DZIĘKUJE ZA PRZEPIS, NA POCZĄTKU SAM POMYSŁ MI SIĘ SPODOBAŁ, ALE JAK ZROBIŁAM MASE TO MOJE PRZEKONANIE O ZNAKOMITOŚCI TEGO CIASTA TROCHĘ SPADŁO JEDNAK PO POŁĄCZENIU I LEKKIM PRZEGRYZIENIU SIE PRZEZ NOC W LODÓWCE TO JAK MÓJ TATA TO UJĄŁ "TO JEDNO Z LEPSZYCH CIAST"

Meggy

(2008-02-14 21:17)

Są to najlepsze muffinki, jakie piekłam a uwierzcie mi, proszę, trochę przepisów na te babeczki już wypróbowałam. Od siebie dodałam jeszcze tabliczkę pokrojonej na drobne kawałki czekolady. Wierzch też polałam rozpuszczoną ze śmietaną tabliczką czekolady a wierzch posypałam wiórkami kokosowymi.
Dzięki za przepis, Ilko.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij