Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Grzankos

(2008-03-01 22:52)

właśnie dzieło wylądowało w lodówce-jutro niedzielny obiad i oficjalna degustacja przez gosci:)zrobiłam z tych składników ciasto na blaszce gdzies ok 24/30 (nie chce mi sie teraz mierzyc bo juz w lodówce;)) i wyszło wyyyyysokie-aż po sam brzeg(zużyłam oczywiście tylko mniej krakersów i herbatników):D super-już nie moge sie doczekać jutra-oczywiście dam znac jak wyszlo:):):)pozdrawiam

tomaska

(2008-03-01 17:11)

Calkiem fajny i smaczny kurczaczek :) duży plus za oszczędność czasu!

gosiaczek11

(2008-03-01 12:39)

właśnie zrobiłam to ciasto. nie widziałam wcześniej tego przepisu-dużo łatwiej by mi poszło złożenie chatki. a tak to trochę mi masa wypłynęła. ale w smaku dobre. napewno zrobię jeszcze raz

cerekm

(2008-02-29 19:50)

ile to bedzie maselka - 1/4 szklanki??

Majka2

(2008-02-29 19:49)

Robiłam z tego ciasta twoje świnki i wypróbowałam kilka sztuk drożdżowek. Foremkę zastąpiłam szklanką. Na pewno nieraz wrócę do tego przepisu. Z małych krążków zrobiłam kilka ciasteczek z makiem.

.

Majka2

(2008-02-29 19:41)

Twoje wesołe świnki są rewelacyjne. Sam ich wyląd zachęca do zrobienia. Dla moich dzieci idealne. Oczywiście wszystkim nam bardzo smakowały.  Pozdrawiam

chryslerka

(2008-02-29 12:27)

Hej ilka może znasz jakiś domowy przepis na sos czosnkowy?? którego można zrobić większą porcje i pozniej wcinać na kanapkach itd itp:)

raksa

(2008-02-28 23:14)

Bardzo udany objadek :) super szybki dla glodnego studenta   - IDEAŁ !!!!

Beata500

(2008-02-28 19:14)

tak wyglądały,ale polukrować nie zdążyłam,bo zostały zjedzone.

Beata500

(2008-02-28 12:23)

Robiłam dzisiaj po raz kolejny.Dałam sok z mandarynek,bo tylko takie owoce miałam i zamiast masła dałam 3 łyżki oleju.Do środka wrzuciłam po kilka rodzynek.Wyszły przepyszne.Polecam.

ilka76

(2008-02-28 09:50)

Ja akurat nie użyłam octu tylko soku z cytryny ale pewnie użyła bym winny.

ilonaa

(2008-02-28 09:32)

Ilko a ocet jaki dawałaś? taki zwykły czy winny?

EdytaL

(2008-02-27 13:27)

Robilam w niedziele. Są REWELACYJNE!!! Jeszcze nie mialam przepisu na tak pyszne i kruche ciasteczka. Bardzo dziekuje za przepis. GORĄCO POLECAM!!! P.S. Szklanaka masła to około 200 g - wpakowałąm do szklanki i zważyłam :-)

Patrycja0

(2008-02-26 19:29)

Świeże pieczywko z tą pastą to poezja...:) Dzięki szyneczce i szczypiorkowi ma fajny, wyrazisty smak! Polecam każdemu! Dzękuję Ilko:)

sabia

(2008-02-26 16:37)

Ten przepis ma idealne proporcje. Nic nie musiałam zmieniać. Nawet czas idealnie wyliczony. Dłużej niż 30 min. nie piekłam. Wyrabiałam tylko troszkę dłużej mikserem niż napisała Ilka :). Nie miałam owoców więc do kruszonki dodałam trochę wiórków kokosowych pozostałych po malibu. Polałam lukrem wg Alidab i nawet moja babcia pochwaliła ciasto (raczej jej się to nie zdarza ). Ta drożdżówka smakuje mi lepiej niż nocna i jeszcze mniej z nią pracy a pyszne ciasto mamy w 1,5 godzinki. Tak wyglądało moje ciasto
a tak wcina je moja córa

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij