Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Beata500

(2008-03-05 10:32)

Tak wygląda moje dzisiejsze dzieło.Pachnie przepięknie.Zobaczymy później jak smakuje,mam pewne obawy,bo wyłożeniu do formy ,nie odczekałam 20 minut.Przegapiłam w przepisie.Mam nadzieję,że nie będzie to miało aż takiego  wpływu na smak.

milunia

(2008-03-05 09:01)

Zrobiłam "Brzoskwiniową fantazję " na walentynki,ale wyszła mi taka trochę dziwna w smaku ,chyba coś było nie tak z brzoskwiniami.

ilka76

(2008-03-03 21:49)

Jak najbardziej można.

rybka80

(2008-03-03 20:25)

Ilko wypróbowałam Twój przepis.Bardzo dobra.Ja zawsze robiłam bez pora, za to z chrzanem, odrobiną cukru i majonezem.

rybka80

(2008-03-03 20:21)


Polecam.Lepsze niż ze sklepu

rybka80

(2008-03-03 20:18)

Ilko dzięki za przepis.Było pyszniutko

zosiek

(2008-03-03 18:03)

hmmmm... to dziwne że nikt jeszcze nie wypróbował tego przepisu...wyglada naprawdę apetycznie......jak tylko bede miała ku temu okazje zrobię danie na obiadek ..a nwet na kolację ..a czemu nie?

olcieek

(2008-03-03 15:26)

Pewnie ! :)

Ja zawsze ciasta robię z 30% ;)

Kasia_W

(2008-03-03 15:01)

Czy można zrobić to ciasto ze śmietaną 30%

ilonaa

(2008-03-03 13:23)

Dodam jeszcze ze surówka pyszna:) Cala rodzinka sie zajadała aż uszy sie trzesly:)

ilka76

(2008-03-03 10:40)

Ilonko musiałam przegapić Twoje pytanie o jabłka. Bardzo przepraszam. Ja kroję jabłka zazwyczaj w dużą kostkę. Nie podduszam ich. Jeśli chodzi o kruszonkę to ja zawsze drożdżowe ciasto przykrywał ściereczką. Myślę, że kruszonka zrobiła Ci się taka od foli aluminiowej.

Pozdrawiam i cieszę się, że ciasto smakuje:)))

Grzankos

(2008-03-02 16:57)

Ciasto rewelacja-mój brat,zaciekły obrońca swojego ulubionego ciasta z wiśniami i kokosem wg przepisu mojej mamy powiedział mi,że dzisiejsze ciasto stro razy je przebija i staje sie odtąd jego ulubionym:D pyszne!

ilonaa

(2008-03-02 13:09)

Ciasto pyszne i na pewno zrobie go jeszcze nie raz:)))
Jednak mam pytanie odnośnie kruszonki tzn. mam z nią odwieczny problem bo ciasto robilam wczoraj a dzis kruszonka na ciescie wygladala troche tak jakby sie rozpuścila. I tak dzieje mi sie za kazdym razem jesli robie kruszonke. Moze potem źle przechowuje ciasto? Ja zostawilam je w formie i przykryłam folią aluminiową. No bo drożdżowego nie włożę do lodówki.
A ciacho wyglądało tak:

ilonaa

(2008-03-02 12:51)

Surówka wyszła tak   póki co czeka w lodówce na obiad:)))

a.

(2008-03-01 22:53)

pyszne ciasto :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij