Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

niebieska-różyczka

(2008-03-08 16:13)

Smakowite a można zamiast wafelka dać na wierzch biszkopty i polać czekoladką?

Agu

(2008-03-07 19:04)

Takie proste, a takie pyszne :)) i zdrowe.. Dodałam do sosu trochę czosnku, bo baaardzooo lubię czosnek :)

ciastojad

(2008-03-07 16:24)

Wczoraj robiłam. Wspaniałe drożdżówki i w smaku i w wyglądzie. I na drugi dzień zamiast kanapek do szkoły idealne. Koleżanki córki prosiły o powtórkę i stwierdziły, że lepsze niz z cukierni.

Majka2

(2008-03-07 15:08)

Twoje serduszka są bardzo fajne. Trochę inaczej je udekorowałam lukrem, posypką i czekoladą. Znikły szybko.

wojasia

(2008-03-07 12:26)

Wspanialy przepis! Pierwszy raz robilam ciasto drozdzowe i wyszlo wysmienite!!! Z jabluszkami.... dziekuje za przepis! na pewno bede piec czesciej i czekam juz na letnie owoce!

rozi

(2008-03-06 23:14)

Robiłam już kilka razy - farsz jest wyśmienity i całość oczywiście też. Polecam. Dziękuję za przepis.

rozi

(2008-03-06 23:08)

Sałatka wyśmienita - dodałam jeszcze selera ze słoika. Pozdrawiam

andzia

(2008-03-06 22:33)

Ciasto ładnie wyglada, mam zamiar je wypróbowac w sobotę. Myśle że wyjdzie mi tak samo apetyczne jak Twoje .... .

mysha2006

(2008-03-06 17:40)

Bardzo dobre jedzonko. Polecam

Ola1979

(2008-03-06 12:13)

Właśnie dostałam przepis od koleżanki na to ciasto i chciałam sie nim z wami podzielić ale juz tu jest więc nie bedę go wpisywać mogę tylko powiedzieć że ciasto jest przepyszne. Mam tylko w przepisie 250 ml słodkiej śmietany i 1 szklankę cukru to jedyna różnica.
Pozdrowienia dla autorki

kalinosiam

(2008-03-06 11:46)

Polecam! mięsko mięciutkie, chyba przez ten majonez w farszu :) na pewno wróce do tego przepisu.

mickey

(2008-03-05 21:25)

Droga Ilko, jestem fanka Twoich przepisów. Wszystko , co robiłam zawsze było b. smaczne. warto dodać, ze jestem poczarkujacym talentem kucharskim...;) Odnoszone sukcesy w kuchni podbudowują moje kobiece ego - i to wszystko w dużej mierze dzięki sprawdzonym, dobrym, Twoim przepisom. :))))
pozdrawiam

Fot. ilka76, Marchewkowe
Marchewkowe
17.6k
365
23
ilka76
aisha73

(2008-03-05 14:47)

hej! już 3 razy robiłam to ciasto i za każdym razem wyszło pyszniutkie,a muszę dodać,że kucharka ze mnie raczej marna ilko 76 dzięki za przepis!!

cerekm

(2008-03-05 12:10)

tez bym zrobila...ale odkad buszuja po WZ to mam coraz szersze biodra..:/ a uwielbiam wszystko co drozdzowe!!!!

behemotka84

(2008-03-05 10:45)

Jade w sobote to teściów. Ryzyk fizyk ciacho wygląda pysznie, zrobię i zobaczymy czy ananaskiem wkupię sie w łaski:)))) napewno opowiem

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij