Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ilka76

(2008-03-15 10:47)

Myślę, że tak.

mysha2006

(2008-03-15 10:23)

Ja robiłam pangę. Do tego sos słodko-kwaśny, ziemniaczki i surówka z białej rzodkwii. Pyszne i znowu coś innego.

Grażyna

(2008-03-15 09:26)

Czy zamiast masła może być margaryna?

Tereska*

(2008-03-14 22:14)

Droga Ilko dzisiaj upiekłam twoją babeczke. Przepis jest wspaniały, babeczka puszysta i delikatna. Zagości na moim wielkanocnym stole :) Polecam przepis ;) A oto moja babka:
 

kuleczka

(2008-03-14 21:32)

Dzisiaj znowu zrobilam z Twojego przepisu surowke na obiad i smakuje wysmienicie,tylko dalam troszke za duzo pora,bo uwielbiam.ale i tak smakowalo wszystkim 

egeria

(2008-03-14 21:25)

Ryba ta gościła dzisaj na naszym stole (tyle że u nas był to grenadier) bardzo wszystkim smakowała. Polecam serdecznie i dziękuję za przepis.

maggab3

(2008-03-14 12:01)

pyszne ciacho!!!!!!!!!ale śmietana myślę ze następnym razem zrobie jednak z 30% ze względu na wątrobę;DD
naprawdę polecam!a to co mi wyszło;))

kuleczka

(2008-03-14 07:36)

Bardzo smaczna!!!

kry 68

(2008-03-13 22:18)

A zapomniałam jeszcze napisać że dodałam do ciasta garść siemienia i słonecznika.Naprawdę smaczny.

kry 68

(2008-03-13 22:14)

ilka Twój chleb jest wyśmienity,chyba przestanę kupować w sklepie i będę sama bawić sie w piekarza. Dzięki za przepis.

Kry

(2008-03-13 17:01)

Nie wiem co napisać żeby nie powtarzać tych wszystkich należnych Ci komplementów. Mogę tylko podziękopwać za udostępnienie wspaniałego przepisu.

magda77

(2008-03-13 10:22)

Ponownie robiłam ten serniczek.Tym razen na jasnych biszkoptach-pyyszny!!!

magda77

(2008-03-13 10:12)

Bardzo smaczne ciacho !!

behemotka84

(2008-03-13 09:08)

Ciasto jest naprawde proste i pyszne, teściom smakowało, ja tylko miałam chyba za mała brytwanke, bo po upieczeniu wcale nie wysokiego biszkoptu i zalaniu masa miejsca ledwo ledwo pozostało na galaretke a co dopiero na biszkopty i polewę. Próbowałam poradzis sobie kartonikiem ale galaretka i tak uciekła. Polacam ciasto ale na wysoka brytwanke.

Grzankos

(2008-03-12 13:17)

Zrobiłam dzisiaj na obiadek-PYCHA! Zalałam całość prawdziwym rosołkiem(bo mi tkwił w lodówce) i również zrezygnowałam z zasmażki-ale zamiast niej do rozmemłanych bananów dałam po 2łyżki jogurtu i śmietany12% i razem dodałam,oczywiście troszkę się zważyło ale było EEXXTTRRAA!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij