Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

ilonaa

(2008-02-25 17:23)

Ilko a powiedz mi, jesli robilas z jablkami to podduszalas je? Jesli nie to kroilas w ósemki czy jak? Zwasze mam problem z owocami na cieście bo robi sie zakalec:(

ilka76

(2008-02-25 12:40)

Bardzo się cieszę, że ciasto smakuje i wychodzi. Muszę się przyznać, że i ja je piekłam na niedzielę. Tym razem bez owoców tylko z rodzynkami. Pozdrawiam.

Aniula27

(2008-02-25 11:22)

Twój przepis jest rewelacyjny, testowałam już wiele drożdżówek ale ta jest bezkonkurencyjna. Z pewnością upiekę jeszcze nie raz, oprócz olejku dodałam jeszcze skórke otartą z jednej cytryny, pachniało w całym domu. Dziękuje za przepis i polecam.

                                                                       

justi

(2008-02-24 21:37)

przepis troszkę zmodyfikowałam: do ciasta dodałam cynamonu, do posypki płatki migdałów, maślankę zastąpiłam gęstym jogurtem naturalnym ;) wyszły boskie, takie puchate!!! pierwsze 12 sztuk zniknęło bez oczekiwania na całkowite ostygnięcie!!! ...więc w piekarniku dochodzi następne 12... Wielkie DZIĘKI za przepisik!!!

Grzankos

(2008-02-24 17:28)

Ciasto bardzo smaczne-ale spodziewałam sie czegoś lepszego po takiej ilości komentarzy:)Robiłam na małej blaszce z połowy porcji,do masy dałam 2 prince polo całe żeby bardziej "princepolowe" było;),całą puszkę brzoskwiń i galaretki też zrobiłam warstwe jak na dużą blachę:D ogólnie masa smaczniutka,ale kurcze-no czegoś brakuje mi tu,może to moje spaczone kubki smakowe-w każdym razie przepis pozostaje w ulubionych bo ciasto dobre:)pozdrawiam

naathalinka

(2008-02-24 03:01)

sałatka przepyszna :) po prostu niebo w gebie :) pozdrawiam serdecznie ;)

lidka74

(2008-02-23 16:47)

Ciasto przepyszne, po prostu super.Dzięki za przepis i pozdrawiam.

AnnaParada

(2008-02-23 14:58)

Ciasto naprawdę bardzo smaczne, takie delikatne i lekkie a co najważniejsze bardzo proste w wykonaniu.

anka1027_33

(2008-02-22 22:38)

nigdy nie wychodziło mi ciasto drodzowe ale to jest WYŚMIENITE wszyscy nie umieją się najeść jest super

tesi34

(2008-02-22 22:29)

Dziewczyny,nie piekłam tego ciasta ale jadłam u kuzynki na urodzinach jest PYSZNE ,naprawde polecam!!!!

oloosia

(2008-02-22 19:20)

Są pyszne :)
Dziękuję za przepis :D

mickey

(2008-02-22 14:04)

Hej, zrobiłam wczoraj tę zapiekankę. Jest prosta i smaczna. Ja przyprawiłam ziemniaki majerankiem i rozmarynem. Tez smaczne. Pozdrawiam

Patrycja0

(2008-02-22 12:34)

Faktycznie, sałatka trochę "octowa", ale smaczna i bardzo sycąca.Warta wypróbowania! Dziękuję Iko za przepis:)

vena1980

(2008-02-21 17:20)

Super proste, szybkie i pyszne!

Patrycja0

(2008-02-20 18:35)

Dziękuję Ilko za odp. Jak uda mi się dostać ten sosik to zrobię te udka i dam znać. Pozdrawiam serdecznie:))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij