Ilko a powiedz mi, jesli robilas z jablkami to podduszalas je? Jesli nie to kroilas w ósemki czy jak? Zwasze mam problem z owocami na cieście bo robi sie zakalec:(
Bardzo się cieszę, że ciasto smakuje i wychodzi. Muszę się przyznać, że i ja je piekłam na niedzielę. Tym razem bez owoców tylko z rodzynkami. Pozdrawiam.
Twój przepis jest rewelacyjny, testowałam już wiele drożdżówek ale ta jest bezkonkurencyjna. Z pewnością upiekę jeszcze nie raz, oprócz olejku dodałam jeszcze skórke otartą z jednej cytryny, pachniało w całym domu. Dziękuje za przepis i polecam.
sałatka przepyszna :) po prostu niebo w gebie :) pozdrawiam serdecznie ;)
Ciasto przepyszne, po prostu super.Dzięki za przepis i pozdrawiam.
Ciasto naprawdę bardzo smaczne, takie delikatne i lekkie a co najważniejsze bardzo proste w wykonaniu.
nigdy nie wychodziło mi ciasto drodzowe ale to jest WYŚMIENITE wszyscy nie umieją się najeść jest super
Dziewczyny,nie piekłam tego ciasta ale jadłam u kuzynki na urodzinach jest PYSZNE ,naprawde polecam!!!!
Są pyszne :)
Dziękuję za przepis :D
Hej, zrobiłam wczoraj tę zapiekankę. Jest prosta i smaczna. Ja przyprawiłam ziemniaki majerankiem i rozmarynem. Tez smaczne. Pozdrawiam
Faktycznie, sałatka trochę "octowa", ale smaczna i bardzo sycąca.Warta wypróbowania! Dziękuję Iko za przepis:)
Super proste, szybkie i pyszne!
Dziękuję Ilko za odp. Jak uda mi się dostać ten sosik to zrobię te udka i dam znać. Pozdrawiam serdecznie:))