Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

gonia

(2008-01-28 18:23)

kopytka rewlacyjne!! i tak inaczej wyglądają na talerzu ... ja ze względu na względy zrobiłam ze świezego szpinaku.Poddusiłam go na masełku z dodatkiem gałki i czosnku a reszta jak w przepisie  pycha! świetny pomysł !!

Nashi

(2008-01-28 13:22)

Ciekawy przepis - użycie majonezu całkiem mnie zaskoczyło (to chyba dlatego baba nie jest sucha). Poza tym szybko można przygotować to ciacho. Ja dodatkowo przecięłam babkę i przesmarowałam czekoladą i toffi. Wyszło bardzo dobre.

Open89

(2008-01-27 22:57)

Hura!:) I ja dziś zrobiłem ten (swój pierwszy) chlebek:) Myśle że robienie samemu chleba to świetna sprawa, zgrzeszyłbym nie zamieszczając fotek... u dołu to robię:) Jak to zwykle w moich pracach nie zabrakło w tym artyzmu:) (Jedna fotka tuż po pierwszej fazie ubijania, Druga jak już gotowy). Peace and Love! Ps. Myśle że taki chlebek może być świetnym czekającym prezentem dla kogoś bliskiego... ja podzieliłem się nim z Siostrzyczką i Mamą. Obie zachwalały:) Co do wzorków drobna rada: w przypadku pestek słonecznika wbijać pionowo, bo dociskając je tylko poziomo, po wypieku mogą odpaść.:) Pozdrawiam i dzięki za przepis!:) Udanych wypieków!
 

bunia

(2008-01-27 10:47)

Zupka bardzo dobra,polecam:)

dycha

(2008-01-26 20:30)

Dla mnie bomba! Pychotka! Mój syn powiedział że to najlepsze ciasto jakie jadł:)

Patrycja0

(2008-01-26 17:33)

Potwierdzam: potrawka SUPER!!! Zrobiłam troszkę mniej kaloryczną wersję - bez zasmażki, ale i tak było gęste. Potrawka jest w moich ulubionych:) Ilko, dziękuję za przepisik i pozdrawiam:))

Mirek25

(2008-01-25 12:00)

Zrobiłem według przepisu i były bardzo dobre !!! pozdrawiam

ilka76

(2008-01-25 11:09)

Anno właśnie miałaś tak zrobić czyli ubić śnieżki na soku ananasowym.

ilka76

(2008-01-25 11:07)

Roso na prawdę trudno  mi odpowiedzieć co było tak naprawdę przyczyną zakalca. Ja to ciasto robiłam wielokrotnie i nigdy mi się to nie przytrafiło. Może zbyt wcześnie wyjmujesz ciasto z piekarnika żeby je polać polewą (piekarniki różnie pieką). Piekarnik oczywiście ma być nagrzany. Pozdrawiam..

*Rosa*

(2008-01-25 07:44)

A i jeszcze jedno, jak je wkładam to piekarnik ma być już nagrzany?

*Rosa*

(2008-01-25 07:43)

Hej, robiłam to ciasto 2 razy i sama nie wiem dlaczego, ale mi nie wyszło (zrobił się zakalec). Zastanawiam się co było nie tak, bo przecież tu nie można nic zepsuć. Proszę o pomoc, bo jadłam kiedyś to ciasto u cioci i było pycha. Czy fakt że nie wszystkie produkty były w temperaturze pokojowe mógł wpłynąć na taki efekt:(?. I zastanawia mnie to wyjmowanie ciasta z piekarnika, żeby wylać na nie polewę, do tego momentu niby rośnie, a później po wyjęciu jakby pada.Pozdrawiam

anna b

(2008-01-24 21:37)

ja zamiast herbatnikow dalam krakersy,zobaczymy jak bedzie smakowalo

anna b

(2008-01-24 21:31)

narazie jest w lodowce ale boje sie ze nie wyjdzie teraz

anna b

(2008-01-24 21:30)

co to znaczy ubic sniezki na soku z ananasow?ja ubilam te sniezki z tym sokiem?zle?

ANETA MUSIAŁ

(2008-01-24 09:14)

zrobiłam je wczoraj, dobre, ale nie jest to jakaś rewelacja

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij