Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

jema4

(2008-01-02 16:53)

 Polecam! Smaczna sałatka, też taką robię, tylko kolejność troche inna. Też dostałam od koleżanki w pracy. Pozdrawiam!  

ptysioch

(2008-01-02 11:23)

Bardzo dobra sałatka, zajadalismy sie nia podczas swiat. Polecam!!!

firaneczka

(2007-12-31 23:13)

PYSZNA!!!! polecam

anex

(2007-12-29 14:50)

aaaaaaaaaa  mineralnej gazowanej!!!!

anex

(2007-12-29 14:46)

Holka- spróbuj dodać oprócz wody zwykłej -trochę wody mineralnej. Konsystencja ciasta zależy też często od gatunku mąki. Jeśli będziesz widziała,ze ciasto jest zbyt gęste nie bój się dodać wody.

martagulis

(2007-12-28 22:02)

ciasto jest rewelacyjne, jak i w smaku tak i w wyglądzie, zaskoczyłam nim najbardziej wybrednych gości, a robi się bardzo szybko, dzięki za przepis, proszę o więcej takich..........

holka

(2007-12-28 19:04)

REWELACYJNE CIASTO!!! Bardzo słodkie,ale bardzo pyszne.....wszystkim gościom świątecznym smakowało.Musiałam rozdać 3 przepisy bo z domu wyjść nie chcieli bez tego :-) Serdecznie dziękuję ilko76 za inspiracje oraz angeli za podpowiedź :-) Polecam innym do spróbowania.NAPRAWDĘ WARTO!!!

zosia

(2007-12-27 19:20)

Ananasek goscił na moim świątecznym stole ,super ciasto pyszniutkie!!!!!

Ciotka Walentyna

(2007-12-27 16:14)

Zrobilam ta zapiekanke tydzien temu. Z tych skladnikow wyszlo jej bardzo duzo. Moj facet jadl bez opamietania, bardzo mu smakowalo.
U mnie wedlina to glownie kielbasa, troche parowek, troche starej poledwicy.
Mnie smakowalo srednio - ziemniaki wydawaly mi sie troche surowe, choc na  pewno nie byly.
Ale Panu Walentemu bardzo smakowalo.
Wiec piatka z plusem.

pau4linka

(2007-12-20 09:34)

Zrobiłam niedawno mojemu chłopakowi. Trochę się bałam, że mu nie posmakuje, bo nie przepada za obiadami na słodko, poza tym jak zobaczył składniki to się przestraszył. Ale po zjedzeniu powiedział, że jest przepyszne

ptysioch

(2007-12-20 08:56)

W niedzilę jedliśmy z rodzinką te pieczeń. Super smak, b. ładny wygląd, a pozostały zimny kawałek uzyliśmy do kanapek. Przepis niedrogi, a smaczny, polecam!!!

edyyta

(2007-12-19 21:12)

Jestem w szoku,babka z majonezem,dodam do ulubionych,hmm ciekawe:)

raksa

(2007-12-19 19:44)

to jest moja ulubiona salatka z tunczyka od dzis !!!! REWELACJA !!!

Nadiaa

(2007-12-19 15:22)

polin83, Ilka76 dziękuję za odpowiedź :) babeczkę zamierzam piec na święta więc pochwalę się efektami ...... buziaki

Rudaaaaa

(2007-12-18 22:24)

Ilko, czy budyń ma być słodzony?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij