Zapiekanke zrobilam juz bardzo dawno, ale najpierw zapomnialam, a pozniej nie mialam mozliwosci wklejenia komentarza...Powiem szczerze ze danie bardzo dobre, tylko sosik musialam doprawic po swojemu bo czegos mi brakowalo, ale ogolnie potrawa na 5!!!
Dzieki za przepis, pozdrawiam!!!:))
Ciasto faktycznie robi się szybko, ładne wykończenie. Jednak mnie osobiście nie smakowało-nie lubię kremów o smaku mleka w proszku. Może gdyby masa miała jakiś konkretny smak, byłoby lepsze.
Właśnie skosztowałam swojego PIERWSZEGO upieczonego własnoręcznie chlebka:D zrobiłam z połowy - mało:(, przepis z proporcji podanych powyżej na 26cm foremkę byłoby akurat:) dałam 1/3 mąka żytnia gruba, 2/3 mąka pszenna; nie rósł jakoś nadzwyczajnie; przed włożeniem do piekarnika posmarowałam wodą, w trakcie posmarowałam wodą i włożyłam przykrywkę od słoika z wodą do piekarnika, po wyjęciu posmarowałam wodą; przed wyłożeniem do foremki, nagrzałam foremkę w piecyku i potem na te 45 min postawiłam na kaloryferze średnio nagrzanym; daje się normalnie kroić po około 40 min od wyjęcia z piekarnika; jest tylko jeden problem - gdy wróci mąż, będzie narzekał, że zrobiłam go tak mało:) Ten przepis na chlebek jest szalenie prosty i chlebek wyszedł pyszny:) Smacznego!
Muffinki są przepyszne. Masło zastąpiłam 3 łyżkami oleju, wyszło mi 12 pięknie wyrośniętych babeczek.
Wszystko jedno jaki.
Ta surówka to bardziej ogórkowa z jabłkiem....:)) ponieważ ogórek kiszony tu zdecydowane dominuje, ale jest pyszna POLECAM
Jaki majonez można użyc,czy wszystko jedno jaki?
Nadiu tak jak napisała polin to jest mój ulubiony lukier:))
W jednym z komentarzy na str 1 ilka76 pisze iż robi polewę z tego przepisu http://www.wielkiezarcie.com/przepis12054.html. Mam nadzieje,że pomogłam. POZDRAWIAM
Ileczko kochanie a powiedz ty mi jak ty robisz lukier? Bardzo zależałoby mi na dokładnych proporcjach :)
Wago tu są przeliczniki wagowe. Zerknij sobie: http://www.wielkiezarcie.com/artykul.php?id=4
Zmieści się jak widać na załączonych zdjęciach. Jak już pisałam wyrasta bardzo wysoki. Jeśli chcesz to jak najbardziej możesz upiec w większej blaszce i wtedy będzie odrobinę niższy. Pozdrawiam.
Pyszności!!!!! Wreszcie wczoraj zrobiłam.Zniknęło w kilka minut.Szkoda,bo zjadłabym jeszcze dziś
Polecam innym.Ciasto proste i smaczne.
droga ilko, ile to jest mąki i cukru w przeliczeniu na szklanki?