Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Mloda

(2007-12-18 21:30)

Zapiekanke zrobilam juz bardzo dawno, ale najpierw zapomnialam, a pozniej nie mialam mozliwosci wklejenia komentarza...Powiem szczerze ze danie bardzo dobre, tylko sosik musialam doprawic po swojemu bo czegos mi brakowalo, ale ogolnie potrawa na 5!!!
Dzieki za przepis, pozdrawiam!!!:))

mysha2006

(2007-12-17 19:52)

Ciasto faktycznie robi się szybko, ładne wykończenie. Jednak mnie osobiście nie smakowało-nie lubię kremów o smaku mleka w proszku. Może gdyby masa miała jakiś konkretny smak, byłoby lepsze.

madziunia

(2007-12-17 19:21)

Właśnie skosztowałam swojego PIERWSZEGO upieczonego własnoręcznie chlebka:D zrobiłam z połowy - mało:(, przepis z proporcji podanych powyżej na 26cm foremkę byłoby akurat:) dałam 1/3 mąka żytnia gruba, 2/3 mąka pszenna; nie rósł jakoś nadzwyczajnie; przed włożeniem do piekarnika posmarowałam wodą, w trakcie posmarowałam wodą i włożyłam przykrywkę od słoika z wodą do piekarnika, po wyjęciu posmarowałam wodą; przed wyłożeniem do foremki, nagrzałam foremkę w piecyku i potem na te 45 min postawiłam na kaloryferze średnio nagrzanym; daje się normalnie kroić po około 40 min od wyjęcia z piekarnika; jest tylko jeden problem - gdy wróci mąż, będzie narzekał, że zrobiłam go tak mało:) Ten przepis na chlebek jest szalenie prosty i chlebek wyszedł pyszny:) Smacznego!

MonikaK

(2007-12-17 13:56)

Muffinki są przepyszne. Masło zastąpiłam 3 łyżkami oleju, wyszło mi 12 pięknie wyrośniętych babeczek.

ilka76

(2007-12-17 10:19)

Wszystko jedno jaki.

dycha

(2007-12-16 21:54)

Ta surówka to bardziej ogórkowa z jabłkiem....:)) ponieważ ogórek kiszony tu zdecydowane dominuje, ale jest pyszna POLECAM

Bada

(2007-12-16 20:24)

Jaki majonez można użyc,czy wszystko jedno jaki?

ilka76

(2007-12-16 20:06)

Nadiu tak jak napisała polin to jest mój ulubiony lukier:))

polin83

(2007-12-16 18:16)

W jednym z komentarzy na str 1 ilka76 pisze iż robi polewę z tego przepisu http://www.wielkiezarcie.com/przepis12054.html. Mam nadzieje,że pomogłam. POZDRAWIAM

Nadiaa

(2007-12-16 18:11)

Ileczko kochanie a powiedz ty mi jak ty robisz lukier? Bardzo zależałoby mi na dokładnych proporcjach :)

ilka76

(2007-12-16 16:28)

Wago tu są przeliczniki wagowe. Zerknij sobie: http://www.wielkiezarcie.com/artykul.php?id=4

Fot. ilka76, Piernik
Piernik
8.9k
60
8
ilka76
ilka76

(2007-12-16 16:25)

Zmieści się jak widać na załączonych zdjęciach. Jak już pisałam wyrasta bardzo wysoki. Jeśli chcesz to jak najbardziej możesz upiec w większej blaszce i wtedy będzie odrobinę niższy. Pozdrawiam.

Anes

(2007-12-16 15:47)

Pyszności!!!!! Wreszcie wczoraj zrobiłam.Zniknęło w kilka minut.Szkoda,bo zjadłabym jeszcze dziś  Polecam innym.Ciasto proste i smaczne.

waga27

(2007-12-16 15:06)

droga ilko, ile to jest mąki i cukru w przeliczeniu na szklanki?

Fot. ilka76, Piernik
Piernik
8.9k
60
8
ilka76
knedelek

(2007-12-16 12:14)

Czy napewno piec w foremce 9x13 cm. W przepisie są 4 szkl. mąki - czy to ciasto się zmieści?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij