Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Fot. ilka76, Piernik
Piernik
8.9k
60
8
ilka76
raksa

(2007-12-10 23:13)

idealnie !! na pewno pieke na swieta !!!!!

ilka76

(2007-12-10 11:11)

Cel pytaj jak najbardziej. Ja kupiłam sobie kwadratową tortownicę właśnie o takich wymiarach (widać na zdjęciu). Może być okrągła.

cel

(2007-12-10 09:46)

Będę robiła to ciasto w piątek na urodziny córki, przepraszam, że znów Cię niepokoję swoim pytanie. Podana przez Ciebie ilość składników jest przeznaczona do tortownicy o wymiarach 24 na 24 centymetry?

ewelinasarnecka

(2007-12-09 22:22)

szczerze mówiąc to trochę mi nie pasuje ta cytryna. może miałam jakąś kiepską, ale trochę dała efekt zepsutego masła. następnym razem dam mniej, ale ogólnie bardzo fajne. jadłam bagietki z kremem z brokułów wg przepisu eskarioli

holka

(2007-12-09 21:39)

Pycha,pycha,pycha......palce lizać

wendy55

(2007-12-09 20:23)

Ciasto jest bardzo dobre i pięknie wygląda, mnie krem też się zważył ale jest na to sposób (wziąć trochę masła do drugiego naczynia i po troszku dodawać to zważone cały czas ucierając 2razy tak zaczynałam - efekt końcowy bardzo dobry). Ja miałam więcej bananów ( 70 dkg już obranych) może dlatego może mi się zważył. Ciasto pyyyyyycha. Dzięki Ci ilka76.  Pozdrawiam !!!!

sunny

(2007-12-09 19:41)

Zrobiłam w wersji kakaowej z lukrem i kokosem na wierzchu. Pyszne :)).

Ave

(2007-12-09 19:16)

Bardzo pyszne jedzonko. Dałam sporo sosu sojowo-grzybowego (bo taki miałam) , a do panierki dodatkowo wsypałam garść sezamu. Podałam ze smażonym ryżem prosto z Ghany wg przepisu Kotlinki. Połączenie potraw znakomicie sie uzupełniło. PYCHOTA :)))

  

Podobny komentarz wpisuję również Tekluni, bo do końca nie mogłam się zdecydować, z którego przepisu zrobić tego kurczaczka :)

holka

(2007-12-09 14:38)

Smaczna,kolorowa i błyskawiczna do przygotowania sałatka  ....myślę,że trzeba ją robić tuż przed jedzeniem bo gdy za długo postoi to ananasowy soczek powoduje,że majonez robi się zbyt wodnisty.Próbujcie! Polecam! 

holka

(2007-12-09 14:33)

Coś pysznego,szybkiego,łatwego w przygotowaniu, taniego i oryginalnego .... goście byli zachwyceni - podałam z barszczykiem...jedne ślimaczki były zrobione zgodnie z przepisem a drugie ze smażonymi pieczarkami z cebulką zamiast szynki ....Ilko76 Kochana jesteśmy fanami Twoich znakomitych przepisów...mniam,mniam....stopniowo na ile czas pozwala staram się przygotowywać inne potrawy z Twojej listy i myślę,że jeszcze wiele smakowitych uczt nas czeka

ilka76

(2007-12-09 13:33)

Ma być  1kg w całości:))

ilka76

(2007-12-09 13:32)

Nadiu raczej nie powinny zbyt się kleić. Żeby było łatwiej je formować (w ręku) możeż zwilżyć dłonie wodą.

Bardzo mi miło, że ciasteczka smakują:))

Nadiaa

(2007-12-08 21:41)

Ilko czy to ciasto ma się po zrobieniu kleić do rąk?

zosiek

(2007-12-08 21:26)

moja terściowa robi taką samą ...z jedną tylko róznica ...nie dodaje majonezu....tylko ocet jabłkowy do smaku....:-) Mogę śmiało polecić tą surówkę. Jest pyszna

wendy55

(2007-12-08 18:28)

mam pytanie czy tych bananów ma być 1 kg już obranych

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij