Jesteś tutaj: / / Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

Komentarze otrzymane przez użytkownika ilka76

idzi99

(2007-12-03 16:47)

Jedzonko wyszlo pyyyszne nawet ze slodka smietana (innej w Danii nie ma:) Po za tym wykorzystalem makaron rurki i calosc wymieszlem na patelni. Dzieki za przepis!!!!

cel

(2007-12-03 16:29)

 Czy druga część pianki czekając na swoją kolej nie stężeje za bardzo, a może lepiej składniki na piankę podzielić na dwie części i każdą cześć wykonać oddzielnie?

angela

(2007-12-03 14:52)

Ślicznie wygląda i na pewno jest pyszne. Dodałam do ulubionych.

jema4

(2007-12-03 13:16)

 Wygląda smakowicie:)))

Fot. ilka76, Biszkopty
Biszkopty
56.5k
543
23
ilka76
piorunkowa

(2007-12-03 09:15)

Wklejam do ulubionych, tym bardziej ze mieszkam w UK i mam problem z kupnem takich biszkopcikow a moja osmio miesieczna corcia uwielbia jesc biszkopty jako dodatek do deserow.

piorunkowa

(2007-12-03 09:12)

Ech, cosik sknocilam i moj komentarz wyszedl poza strone i nie potrafie tego poprawic, wiec wklejam jeszcze raz.
Ilka dziékujé za przepis, jest swietny. Ciasto robiam juz wiel, wiele razy i az wstyd ze dopiero teraz wpisuje komentarz. Blyskawicznie sie robi, nie znam latwiejszego przepisu na ciasto a przedewszystkim cudnie smakuje. Moj maz jest najwiekszym fanem tego ciasta, orzechy wloskie i skondensowane mleko mamy w zapasie, przychodzi nam ochota to szas pras i ciasto upieczone. Dziwie sie, ze jestem pierwsza osoba ktora wpisala komentarz bo przepis jest rewelacyjny. Nastepnym razem zrobie z orzechami ziemnymi, dam znac jak smakowalo. Pozdrawiam

zosia

(2007-12-02 19:57)

ilka76 Twoje ciasta są piękne ,a jakie zachecajace ,notuje wszystkie Twoje przepisy napewno na Święta cos wybiorę .pozdrawiam zosia

Maria1978

(2007-12-02 19:43)

Placek przepyszny, udał się, naprawdę bardzo dobry!!!!!

kucbog

(2007-12-02 14:49)

właśnie zrobiłam! są po prostu pyyyyyyszne! mniam mniam

renataz36

(2007-12-02 13:07)

Właśnie zjedliśmy obiadek, ta surówka jest wspaniała, cała rodzinka głaska się po brzuszkach hehe na jutro też zostało. Polecam i oczywiście jak większośc surówek ilka76 ląduje w ulubionych

Cletti

(2007-12-02 09:58)

Salatka przepyszna.Ilko Slonce musze sie przynac ze zalozylam sobie w domeczku Twoja ksiazeczke kucharska:)

alman

(2007-12-01 15:37)

Robię takie ciasto, jest nawet w moich przepisach chyba /piszę chyba, bo niestety, nie mogę tam dziś wejść i sprawdzić/. Ciasto robię z różnymi owocami jakie akurat mam, tak świeżymi jak też mrożonymi. Pyszny również z rabarbarem, wiśniami i borówkami /czarną jagodą/.

Melisa

(2007-12-01 13:59)

Przeprszam, że jeszcze raz, ale czy piec w termoobiegu czy nie?

raksa

(2007-11-30 23:23)

zrobilam twoje buleczki ale ja mam dwie lewe do takich rzeczy ... jak byly swieze tegos amego dnia byly dobre tylko nie takie puchate ... a nastepnego juz nie do zjedzenia ... ja jakos nie umiem drozdzowego robic ....

katex

(2007-11-30 21:01)

Super torcik wyszedł :) A masa z mascarpone jest poprostu wyśmienita :> Dzięki ilka76 za super przepis :) Pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij